Skola

Discussion in 'Generalna diskusija' started by wacko, Jan 12, 2006.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    sve bi bilo uredu da se ne ocjenjuje vec da se ide radi reda u skolu :|
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    iliti sve bi bilo super da nema ispita, predavanja nisu obavezna svakako = slobodan od svega :p
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    najbolje bi bilo da mozes doc kad hoces u skolu il da casovi traju 15 20 min..... :p
     
  4. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Veoma brzo dosadi.
     
  5. FreakLess

    FreakLess Novi član

    skola bi bila dobra da se nemora ic u nju, vec ono samo da imas na papiru da si zavrsio :mrgreen:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    skola je shit. faks je prava stvar - ne moras ici na predavanja, ali svejedno ides jer znas da nije obavezno. ono "moranje" pohadjanja nastave u skoli je katastrofalno. ja sam u citavoj svojoj skoli u 4. razredu bio ucenik sa najvise izostanaka (pored nekoliko stotina ucenika), a sad kad je dosao faks, samo tamo visim, cak sta vise - jedan sam od najredovnijih. :roll:
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Hehe,mene stalno pedagog poziva zbog izostanaka,jer ih imam ko cijeli moj razred zajedno.Sutra mi knjizice,mislim da sam nagurao za polugodiste oko 100-je(svi su opravdani ;) ),a 150 moras imat da bi razred ponavljao.Tako da drugo poluvrijeme moram biti jak i hrabar.Sto je najgore,ja imam odlicne ocjene i jos sam predsjednik razreda,a 'volko izostranaka nabeso.Cak sam i sa vijeca ucenika sturn'o par puta. :smt003
     
  8. FreakLess

    FreakLess Novi član

    ja imam 120 i nesto opravdanih a neopravdanih 10, samo ne znam ko mi opravdava one izostanke
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja koliko se sjecam imao sam na kraju 4. razreda preko 130 ukupno (bilo je i dosta neopravdanih), a ocjene pravo super. zato me nisu profesori ni voljeli ni mrzili, nego onako...
     
  10. FreakLess

    FreakLess Novi član

    ja sam srednji bio uvijek, knjige nisam kupovo nikad, uzmem pare od roditelja al kupim jos koju igricu, slijedeci put memoriju i tako