Skype official thread

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Sena, Jul 24, 2012.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Skype sve uspori

    Sta velite da ovo preimenujemo o Skype Official thread ?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Skype sve uspori

    Ima nekoliko Skype tema ali preimenuj u ofišl skyp temu.. i neka prebace u ostale win aplikacije.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Eto ga, neka administracija spoji i prebaci sta je sve potrebno.
     
  4. Stig L Stoner

    Stig L Stoner Novi član

    Probaj portable verziju.

    http://portableapps.com/apps/internet/skype_portable
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Isto nazalost, hvala na pomoci.
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Možda je Skype ubacio neki bench da se pokrene samo što ti ne znaš,pa ti možda zato štopa. :)

    Sad ozbiljno,jeli ti ponudi opciju za update. Ako nudi uradi update ,to bi trebalo riješiti problem. Meni je skoro isti problem bio tj isti simptomi,"iskoči" update pa zakuca na nekoliko sekundi,nakon updata sve ko "podmazano" ide.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    A davao mi update, i uradim ali nema pomoci.
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Reinstalacija Skypa ?
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    2 puta probao.
     
  10. ibran

    ibran Aktivista

    Zdravo drugari!
    Meni je isto problem na skaypu sa audiom prenosom u jednom momentu mi se izgubi zvuk kojeg bi trebao primiti nešto ga proguta vidim sugovornik prića ali meni nema ništa od zvuka kaže on meni da u tom trenutku on čuje na zvučnike kao neki jaki šum da prođe (kaže prođe voz) i još što mi se dešava čujem svoj eho na zvučnicima ili slušalicama.
    Vidim da ljudi imaju istih ili sličnih problema pa ako je netko razotkrio do čega bi moglo biti neka posta na ovu temu.
    Hvala!
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako trajno blokirati i izbrisati nekoga sa MSN liste nakon spajanja msn accounta sa skype accountom? Sa remove contact se ne dobije praktički ništa, jer osobu koju tako izbrišete nemate samo dok se sljedeći put ne loga kada ste vi online, kada se ponovo dodaje u vaši listu :?
     
  12. kio

    kio Komšija

    Imam isti problem kao i @Sena sa skypom, kada ga pokrenem :(
    Negdje sam bio nasao da se izbrise neki dio, tj proces, koji je kao suvisan i radi toga zasteka comp radi skype. Ko ce ti ga znati, moram potraziti opet to :|
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je sve ok sada, magicno samo od sebe proradilo.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je jedino rjesenje druga zvučna da podjelim skype na slusalice, ostalo na zvučnike ? Postoji li kakva finta sa realtekom da se skype pozivi odvijaaju samo preko slusalica.
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Moglo bi ali imam ostecen front panel. Tnx any way..
     
  17. kio

    kio Komšija

    Ljudi ima li ko problem sa skypom, koristim 6.11.73 verziju. Jutros upalim skype i ne spada cpu ussage ispod 50%, guglam ali nisam nasao odgovor. Da li se nekome desavalo :smt006
     
  18. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    desava se i meni, da nakon nekog vremena zakljuca procesor na 50% i tako drzi 5-10 minuta i onda opet sve normala + redovno mi rusi drivere od graficke (nvidia) ako igram kakvu igru.

    ja sam ga ugasio skroz, rijesenje nisam nasao
     
  19. kio

    kio Komšija

    Aha, 5-10 minuta drzi tako zauzece onda spadne. Probao sam vise nacina da to rijesim, jer vidim mnogo se ljudi zali. Valjda je problem kod vecine sto je Chrome default browser, kada se prebaci na IE onda je kao rijesen problem. :roll: Mada je i ovo vise izolovan slucaj :D
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Je li vam se desilo da dodju svi izbrisani chatovi sa Skype-a? Nisam logovan ni na jednom drugom mjestu pa da moze da povuce chatove.