Sony mp3 problem

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by All4AMD, Jun 10, 2007.

  1. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    ovako, neznam kako se desilo, tako sam dobio player, player je inace SONY NW-E002, 512MB , i kada ubacim bilo kakve fileove, bili to mp3, wma, wav, uvjek javlja no data! Zna li tko u cemu je problem i kako i dali je rijesiv? i kada player formatiram u FAT32 javi format error, a u FAT se javlja no data iako ima fileova..
     
  2. GV

    GV Komšija

    Mislim da se moraš služiti softverom koji je došao uz plejer za prebacivanje muzike tj. ne možeš ono copy paste ili send to i sl.
     
  3. vnm_

    vnm_ Komšija

    format neka bude FAT, a za prebacivanje, kao sto rece GV, moras koristiti njihov software jer on pjesme koliko znam prebacuje u neki vlastiti format. zato ti ne prepoznaje nijedan format. :)
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne radi copy paste. treba ti sony sonic stage program ili tako nesto... :roll:
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    sony i komplikacije... koliko mi je ljudi tako doslo da pitaju sta im je sa playerom tek ga kupili:D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mah bolje sony+sonicstage nego takems, ms ind i jos sijaset ping pong playera+copy paste
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    a sve je bolje od iGay :D

    ma baha koliko god sony imao dobar zvuk meni ipak ide na zvice to furanje da se mora koristiti samo njihov software... sto komplikuju kad znaju da to moze mnogo jednostavnije...
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    A ja baš razmišljao o kakvom sony playeru i sad se predomišljam. Nema onda ono prikačiš se kod koga hoćeš i poskidaš sebi muzike...
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zvukom? tesko. uzeh nedavno shuffle i bolju kvalitetu zvuka imaju jedino hdd ipod-ovi, od svih playera sto sam cuo (a proslo mi je kroz ruke, odn. usi na desetine kvalitetnih i nekvalitetnih playera).

    mislim da mandatorni softver uopce ne bi trebao biti problem kod izbora playera, a postoje mnoga rjesenja koja dopustaju drag n drop iz windowsa za takve playere...
     
  10. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    da, trebao je software koji pjesme konvertuje u onaj sonyev atrac3 format :?

    nemoze drugacije nema sanse.. :eek:

    hvala na pomoci!! ;)