Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Btw, ako kupite PS+ na USA acc, a imate i EU primarni, mozete i na njemu igrati online. Recimo kupim ps plus na usa, a na eu igram GTS
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo racun na kojem je ps+ stavis kao primary da ti bude na konzoli, i onda imas ps+ na bilo kojem racunu na kojem igras na toj konzoli. Znaci igras online na bilo kojem racunu onda. Tako je od pocetka.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Da ne otvaram novu temu

    “Ataribox has a unique modern design, influenced by iconic Atari products such as the Atari 2600. Technology wise, it is powered by an AMD customized processor with Radeon Graphics technology. The console will offer games and more, bringing a full PC experience to the TV. It will also include streaming, applications, social, browsing, and music.
    Ataribox will run a Linux OS, with a user interface customized for the TV. The console will launch with a large back-catalog of Atari classic games, and current titles from a range of studios. Additional details on content and partnerships will be released at a later date. Given the open nature of the OS, players will also be able to access and play compatible games from other content platforms.”

    [​IMG]

    https://wccftech.com/ataribox-pre-orders/
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    (Precijenjeno) đubre u najavi.
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Nisam Atari generacija, moja prva konzola je bila PlayStation 1 :D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imao sam nekada A7800, ali unatoč utjecaju na gaming industriju sve konzole osim Jaguara su bile đubre.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Moje prvo gaming sjecanje je bio Army Men, na split scrren sa rajom :) Pa smo kasnije sutali Crash Bandicoot :D

    [​IMG]
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Army Men, kao i ovo :

     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sjecam se ovog 007, fantastična igra, još uvijek čuvam disk..
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ko imao lična iskustva sa Cuh-1200 aka C-chasis vs Cuh-2000 aka Slim verzijama Playstationa? Je li velika razlika između ova dva? Izgled je nebitan, više me interesuje buka, zagrijavanje, potrošnja i slično. Jedino Digital Foundry ima neki smislen članak/video o ovome, svi ostali su prilično beskorisni.
     
  12. lolak

    lolak Aktivista

    Mislim da su oba poprilicno tiha, ne bi trebala biti fula.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je razlika u cijeni manja od 100KM ja bih išao na Slim 2000/2100 jer ipak ima 16nm APU u odnosu na 28nm koji se nalazi u prethodnim modelima.
     
    zoi likes this.
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Slusalice u gamepad i nema buke :D
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Buka ne dolazi u obzir, a pogotovo sam ja naviknut na nečujnost Xbox One. Dakle samo slim tražiti jer sve ostalo je za sad mala razlika u cijeni.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad već ideš na Slim traži 2100, navodno ima malo bolji wifi i sistem hlađenja.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sa ovako slabom ponudom na piku sveo bi mi se izbor na dvije tri konzole :D Hvala na savjetu, ako budem mogao doći do toga što da ne.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imas u Sancta-domenica 500KM PS4 slim, sta ces se peglat preko Pika, tesko da je puno jeftinije od tog.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Istina, i to provjereno model 2116A.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Moguci ps+ lineup za januar:
    [​IMG]