Spartacus: Blood and Sand

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Haker, Sep 30, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

  2. Esh

    Esh HWB

    Ima i druga sezona koja je ustvari kao svojevrstan prequel za Blood and Sand (http://www.imdb.com/title/tt1758429/).

    Inace, cisto informativno, nedavno je preminuo Andy Whitfield, koji glumi Spartacusa u prvoj sezoni.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Valjda zbog njegove smrti nisu mogli ići na klasični nastavak. Čekam da se sezona završi pa se bacam i na nju.

    Kada sam pogledao seriju vidim da je lik umro, stvarno šteta, legla mu je ova uloga.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Spartacus Vengeance ide, izasle su 3 solidne epizode. Novi glumac nije na nivou Andya, ali nije ni prelos.
     
  5. blaf

    blaf Aktivista

    spartacus nije bas toliko los, naviknes se, meni je vise zao naevie, stara puno bolja bila, a ne znam sto su je mjenjali...
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Usrase ovu drugu sezonu ljubavnim glupostima, ovih zrtvovanja mi preko glave u svakom filmu/seriji.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Steta glumca, serija je vrhunska

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ljudi pregledo sam blood and sand ali nikako da skontam koja ide poslje prve sezone, vengeance?
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja je nisam dalje gledao. Mislim da nikako bolje ne može, ova se smisleno završila tako da je bolje ostavit.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odlican je i Vengeance, nista slabiji od prve sezone. I obavezno pogledati mini seriju Gods of the Arena da vidis kako je nastala kuca Batiatus, kako su dosli Crixus, Gannicus itd.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Izasla prva epizoda trece sezone :)
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    I to veoma dobro, po obicaju nema cekanja, odmah krkanluk :)
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Vala cekat cu da ih nekoliko izadje pa cu onda trecu sezonu krenuti.

    Ko nije gledao neka obavezno pogleda. Serija malo podsjeca na game of thrones po pitanju brutalnosti i sexualnih scena.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako ovo ide redom. Ja sam gledao samo prvi, onaj sa onim rahmetli likom.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Spartacus: Vengeance prva sezona, pa je emitovana mini-serija God of the Arena (prequel), pa nastavljeno Spartacus: Vengeance druga sezona i sad pocela treca sezona.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala.