Sta igrate/slusate ovih tmurnih dana ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Spider, Jan 2, 2005.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    gledam Claymore,sad cu krenut igrat Civ3 i Serious sam:2nd Encounter.a slusha se skoro sve(sem turbo folka). :smt006
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zavrsio sa Ratchetom. SOCOM: U.S. Navy Seals me totalno iznenadio. Poslije Rainbox Six: Lockdown i GRAW, ova me odusevila. 8)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemam se vise kad igrat. Poceli ispiti...

    Nista i ne slusam jer se nemam kad ni igrat. Eto... :cry:
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Igra se Frets on Fire...

    A slusa.. Pa eto soundtrack iz Guitar Hero-a I i II... Vecinom Black Sabbath :D
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uff FoF mi izvuko zivce, batalio ga poslije 5 minuta...
     
  6. Amash

    Amash Aktivista

    Izmedju svakodnevnog posla i ucenja, uspijem izvuci nekih sat vremena da odigram koju partiju CoD2 TDM na bihnetovom serveru. Zadnjih 5-6 mjeseci slusam only The Stoner Rock and nothin' but The Stoner Rock :smt003 (grupe kao: Kyuss, Monster Magnet, Desert Sessions, fenomenalni Queens of the Stone Age i sl.).
    Ne gledam nista iako imam brdo serija koje bih trebao/volio pogledati ali nikako da se nakanim, a nakanit cu ce kada pocne druga sezona Dextera :)
    Pozdrav
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas sam nedavno nabavio nesto od Kyuss-a, i like it :D Vrlo mocno. Low tuned...
     
  8. Amash

    Amash Aktivista

    Kyuss je sinonim za stoner rock :)
    Nabavi sve od Kyuss-a(5 albuma) svidjet ce ti se. Takodje tople preporuke za QOTSA-u i Desert Session kompilacije, iza kojih stoji Joshua Homme(mastermind Kyuss-a, kojeg osniva s 15 godina :))
    Pozz