The Elder Scrolls V: Skyrim

Discussion in 'Igre i konzole' started by FearLess, Dec 12, 2010.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    Mislim da ova igra zalsuzuje svoj poseban thread.
    Sluzi za sve informacije o razvoju, gameplay-u, grafici i za sve buduce teasere i trailere...

    [​IMG]

    Izlazi: 11/11/11



    Teaser:
    http://www.gametrailers.com/video/vga-1 ... e-2/708369
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    *desanka shakic* :mrgreen:
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    kako se uopste cita ime ove igre?skajrim,skirajm,skirim?
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Skajrim, kaze tako cova u teaser-u
     
  5. efo

    efo Komšija

    u oblivionu sam imao oko 200h playtime =D
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

  7. Esh

    Esh HWB

    Uz Twitter se nekako vise ljudi i ne mogu kriviti u ovim one-liner situacijama "good, great, amazing" :)
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne brini, nece puno odudarati, gurat ce to 8800GT i sl. sasvim fino, ipak igra izlazi i za X360 / PS3 ;)
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ne brinem se ja nesto previse, imam i vise nego solidan komp da pokrenem novije igre.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    lol, nisam mislio u tom smislu xD
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Teško. Koliko znam svaki ES pomjeri granice u grafici i dadne zadatak svim ostalim developerima da naprave isto, a ovu prave na novom engine-u. Barem kada je PC u pitanju.
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    Grafika je sporedna stvar.

    Nego da vidimo gdje nam se to nalazi Skyrim:
    http://www.tes.altervista.org/mappagigante.jpg

    Sudeci po izgledu ne izgeda zanimljivo kao Morrowind ili Cyrodiil(Oblivion).
    Moguce je da ce dodati nesto otoka sjeverno od Skyrima?!
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    najdraži su mi ovi "sjever" pejzaži i ta atmosfera :D moguce da bude koji izlet u TES2(Hammerfell),cisto sumnjam da ce citavu igru stavit u snijeg,previše monotono(meni licno ne smeta) ;) mogu komotno stavit i Sykrim i High Rock da dostignu velicinu Cyrodiila.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma moguce je, kao sto je fearless rekao, da se jedan dio odvija na plazi, nekim mogucim ostrvima da ne bude monotono ali mislim da nece biti neke tople klime. Ja ocekujem Norn arhitekturu i dosta rudnika :mrgreen:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Koliko igara ce izaci na 11.11.11?
     
  18. FearLess

    FearLess Aktivista

    To vec zvuci sexy. :smt004

    Vec zamisljam ovakve detalje: (screen iz GW: Eye Of The North)
    http://pcmedia.ign.com/pc/image/article ... 959174.jpg
    :D
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne mora biti veci, samo neka je detaljno svijet uradjen. U Oblivionu je gotovo svaki dungeon, ruine isto izgledale. Prije svega treba promijenit leveling system a napuniti svijet NPC-ovima da ne izgleda prazno.

    Da su GW apdejtovali redovno, nikad ne bi presao na WoW :) I da, prelijepa je ekspanzija, ima wow scena :D Puno ocekujem od GW2 :mrgreen:
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    sumnjam da bi puno dobili nekim ostrvima na sjeveru kad bi to sve ionako bilo zamrznuto? ;) u prethodna dva nastavka imali smo razne scenarije,a na Oblivion se dosta raje navuklo radi lijepih pejzaža,prostranstva,cvijece i tako to,a ne vjerujem da im sibir izgleda toliko primamljivo.leveling system obavezno promjeniti,a slazem se i za NPCeve.Ogroman svijet u TES4,a nigdje žive duše :/