TT vs Ostali

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Nani, Sep 4, 2006.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Dobar admin koji je preimenovao temu, sorry peacemaker :| Nego da se vratimo na temu hladjenja iako su kucista debelo vezana zakacit cemo se na tu temu kasnije. Sta mislite koliko se isplati ulozit u vodeno hladjenje. Peacemaker ima reserator. Misljenja?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tema je splitovana. Jos uvijek ima tema hladjenje na opcoj diskusiji. Ova ostaje tt vs ostali.
     
  3. postal dude

    postal dude Aktivista

    ako je takovo moze!
    samo nek ima mjesta za svakoga, da nista ne ide nazor i da se sve moze vaditi normalno!
    zasto tt? po meni nepotrbno bacanje para...
    al ko ima para za ljutu masinu ima i za kuciste naravno!
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    E ljudi da se i ja ukljucim.
    Sto se tice tt-a imaju najbolji dizajn a sto se izolacije tice....hm.
    Radio sam i sa cheeftecima,kandalfima,vento i foxconn kucistima i ono sto mogu reci.
    Do 100km Foxconn zakon imaju screwless rjesenje ono beton.
    Sve preko je stvar ukusa,ako neko ganja dizajn uzece tt.Ako neko ganja prakticnost i ekonomicnost uzece cheeftecha.
    A ako se mene licno pita ja bi najradije nabacio kakvo hp kuciste od kakvog workstation modela :D
    Licno nebih dao za kandalfa preko 200km jer mislim da je precjenjen kao i vecina kucista u bih
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    dobro jel ima koga ovdje da je prošao 10-20 modela tt-a i da mu se ne sviđaju? :D