Tuga do bola! Battlefield 2!

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, Mar 10, 2006.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Jutros fino poslao zahtjev za ADSL i fino nabavio Battlefield 2 onako da se uštelim dok ne prođe 10-30 dana da dođe ekipa i postavi mi itd., kad ono nesreća. Ne mogu igrati Battlefield 2 jer ne podržava moju grafičku, Asus Ti4200 128 MB. Grafička jeste stara ali vjerovali ili ne, i sa njom mogu igrati neke nove igre. Igrao sam F.E.A.R. i sl. ali eto u spisku podržanih grafičkih kartica nema moje. Jednostavno me izbaci prije nego igra krene.

    Tuga. No hajde mogu zato furati COD2 i slično, a čuo sam bit će neka BH Soccer Liga a za Soccer sam majstor...

    No postoji li neki emulator koji će mi ipak natjerati igru na radi...Čuo sad da su ljudi recimo mogli igrati Silent Hill 3 i sa starijim GF4 MX400 i sl. koristeći neki emulator...
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Hvala puno!

    Samo grafika je tako osakaćena da je fakat neigrivo. Ni hajde, tu su COD2 i PES5.
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Gdje si to cuo?
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Ma negdje sam na nekom forumu vidio, no upravo sada tabirim GA forum i pročitah da od toga nema ništa. Navodno, tehnički neizvodljivo.

    No trebalo bi se bez problema igrati barem između dvojice preko IP-a.

    Predpostavljam da su ljudi već igrali tako.
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Ne moze se PES5 igrat preko IP kao sto je bio slucaj sa PES4. :(
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    Nemoj me još i ti nasikirati. Dosta mi je to što ne mogu igrati Battlefield 2.

    Ma ja sam čuo da može. Pogedaću malo na GA forumu.

    Nego igra li ko Battlefield 1942 na BIH Serveru. Vidio sam da je server aktivan ali ne znam da li ga ko posjećuje.
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Trazi original key,pa ti sad vidi. ;)
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija


    Saberi nVidijin logo na pocetku igre i cinjenicu da je BF2 izaso otprilike u vrijeme kad se pojavila GF6xxx serija i zakljucak se sam namece :D
    Upravo je to razlog sto vise nikad necu kupit nVidijinu graficku, ne zelim da mi zbog politike kompanije nasilno zastari recimo 6800GT godinu i po nakon kupovine :roll:
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A vidi ove činjenice, Radeon 8500 može raditi! Što? Zato što je Ati tu iskoristio Pixel shader 1.4, a BF podžava SAMO taj i nadalje, za starije neće ni da čuje. GF 4 serija podržava 1.3 shadere, i kad je Ati predstavio 1.4 nvidia se bunila...

    Ima tu nekih komplikacija...
    Ali najvjerovatnije je ovo što jeretik kaže...
     
  11. TopniK

    TopniK Komšija

    Vidiš Jeretik, a meni si uvalio onu svoju Asus GF4 Ti4200. :evil: :evil: :evil:
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja bi ga ubio da sam na tvom mjestu. ;)
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Cccc...

    *pakuje stvari i rezervise kartu za Čile*

    Inace mrzim BF, al zbog zbog ovog jos vise
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    BF nije igra, to je rat.

    Razumijem što ga mrziš.
     
  15. TopniK

    TopniK Komšija

    Ili bolje u Mexico! 8)

    Ma hajde, ima COD2, i on je dobar na mreži ako se može doći na red. Njega barem mogi igrati sa solidnim postavkama ( 1024x768 i High detalji). :smt067 :smt068