Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Gledao ja neku noc sa zenom, odlican film, samo moram ga jos jednom sa titlovima pogledati, nekako mi mumljaju dosta filma, bas se nekako moram koncentrisati da ih cujem i razumijem.. a nije mi lose ozvucenje u kuci... Tako da kad skinem titlove jos jednom cu pogledati :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mumljanje je problem 95% novih filmova. Mumljanje i saputanje. Neki filmovi imaju i los audio mix.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    The Killer, Netflix, dobar.
     
    Haker likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja nisam filma pogledao ima sigurno godina dana, i neku noc upalim the killer i legao mi je. Nezvanicno najbolji film o agentu 47


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sam sa titlovima gledao ali sam ga izgledao na dvaput...preksinoc kasno pustio a film traje 3 sata,pa sinoc dozavrsio.

     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja ne mogu bez titlova gledat nema sanse. Cak i domace filmove bi gledao s titlovima ako moze. Sto se engleskog tice nije problem nego bas je problem sto se ne razumije sta govore a ne sta znaci to sto su rekli.

    Cak sta vise engleski titlovi mi su mi drazi od nasih. Malo slusam malo citam i ljepota.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    kvaju likes this.
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    engleski titlovi su samo potvrda da je isto ono sto cujes i procitas :D
    Utvrdjivanje gradiva
    Ja isto nekada engleske stavim...da ne zaboravim naglasak :D
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Ja uglavnom na Netflix uvijek nešto nađem. Skoro gledao seriju, iskočila mi neka meksička Pact of silence, nije loša za pogledati.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Napoleon 8/10. Izasao na Apple tv+. U vecini istorijski tacno predstavljen u filmu. Ima tu nekih Holivudskih dodataka za publiku, ali ne vidim zasto je raja toliko kukala kad je film tek izasao u kina.

    Ja bi licno vise volio da je se film vise fokusirao na njegovu vojnu stranu zivota, ali i pored toga svidio mi se film.

    Aquaman 2 - 6/10. Na HBO max izasao. Prvi dio mi je dosta bolji. Ako nemate sta drugo gledat mozete sa njim ubit 2h.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Odgledao oba spomenuta filma.
    Napoleon dobar...Aquaman razbriga za ubiti 2 sata ali moze se gledati.
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    dune 2,kakav film. Definitivno zasluzuje 9+.
     
    p4ja likes this.
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Damsel, nisam dugo pogledao nešto ovako, meni je dobar.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    I ja ga pogledah neki dan meni se bas svidio. Dobar film

    Sent from my galaxy s23
     
    dams82 likes this.
  14. nFare

    nFare Komšija

    Pogledao grand turismo na Netflix-u, definitivno je bilo materijala za bolje možda i za mini seriju, zbrzane su scene, David Harbour odradio ulogu mentora top, nije loše za podsjetiti se ove nevjerojatne priče, i šta je mali u stvarnosti uspio ostvariti u životu.
     
    Last edited: Mar 24, 2024
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dune 2 izasao na crnjaka. Dobar, iako je 2h i 40min, opet je proletilo vrijeme.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    4K tek sredinom maja.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni prvi bio dosadan, ugasio nakon pola sata, ne znam jesam li i toliko izdrzao.

    Sve je manje dobrih filmova, radije se vratim 30 godina unazad i gledam nesto dobro po treci put.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! and dino73n like this.
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja prvi dio gledao u kinu,pa mi bilo bed izac. Tek zadnjih pola sata filma vrijedi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Stevie_Ray likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni vjerovatno jedna od najdrazih igrica, pa onda zavolio i filmove. Gledao sam sve 3 verzije Dune filmova. Kontam se ufatiti i knjiga nekad.[​IMG]