Uplata ebay

Discussion in 'Računari i komponente' started by _amar, Nov 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. _amar

    _amar Aktivista

    Potreban mi je neko da mi neko naruci oklop za mob.
    Znaci on plati oklop ja njemu posaljem pare na banku ili gdje vec.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Otvori tekuci u Unicredit, uplati cenera i dobit ces karticu, uplacuj sebi radi sta hoces. Sto moljakat nekog uvijek za to.
     
  3. _amar

    _amar Aktivista

    To mi i jest problem posto nisam punoljetan, pa mi mrsko starce zamarat dok im objasnim za sta mi treba moze mi vec stici oklop.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa neces im 2 dana objasnjavat.
     
  5. wragg

    wragg Aktivista

    Nemoze na Unicredit, ali moze na Raiffeisen. Pricamo o debitnoj kartici na koju mozes "uplatit cenera" i kupovati na ebay.
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Zasto ne moze to uraditi u unicredit banci?
     
  7. Emx

    Emx Aktivista

    Ne moze a ja to imam? I paypal uredno koristim?
     
  8. hijacker

    hijacker Novi član

    Ja imam 16 godina i bili mogao otvorit ikakav racun da imam karticu da vise ne strahujem za ocevu..
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne lupaj, unicredit (ranije HVB-CPB) karticu na ebayu i paypalu koristim skoro pa 2 godine bez problema.
     
  10. dejson

    dejson Aktivista

    Niti jedna debitna to ne moze koliko ja znam. Samo kreditna.

    Update radi posta ispod. ( Eh, eto izvinjavam se, fakat nisam znao )
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Radi debitna visa uredno.
     
  12. Nihad

    Nihad Aktivista

    Kod mene je debitna Visa Electron od Procredit banke, i radi sve normalno, od kad sam je "izvadio" u proljeće 2008.
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nek ti otac izvadi debitnu pa radi polog neposeredno prije transakcije i neces morati strahovat....a mislim da postoji i solucija, sad trebao bi se detaljnije raspitati na svakoj banci ponaosob, da po osnovi kreditne izdaju dodatne debitne kartice za djecu i slicno....
     
  14. Stryker

    Stryker Komšija

    Bolje da neko za njega ovo kupi, jer će bezveze plaćati karticu 2 KM mjesečno. Za neko vrijeme će ga ispasti skuplja pita nego tepsija, ako ne bude ništa dalje kupovao preko ebay-a s tom karticom.
     
  15. _amar

    _amar Aktivista

    Zato mi se i ne ispati vaditi posto cu izvrsiti samo jednu kupovini od 10-15 dolara.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A otac/majka nemaju bilo kakvu visa electron karticu na koju primaju placu?

    Do sad si mogao obavit kupovinu. :smt006
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma izvadi druze u edukativne svrhe tu karticu i sam sebi uplati..sta je 1-2KM mjesecno a prosirices si vidike golemo!
     
  18. wragg

    wragg Aktivista

    Sorry na dezinformaciji. Prije nije moglo, pa sam samo radi toga presao sa Unicredit na RBA. Prije je samo RBA debitna mogla, a kreditne mogu sve.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma kad prije?

    Cim je paypal omogucen za BIH, ja sam placao karticom debitnom HVB-CPB banke danasnje Unicredit, medju prvima u BIH. Vjerujem da ima oko 2 godine unazad i vise.

    Tako da je mogla oduvijek, ne mlati praznu slamu.

    Pogledaj moj prvi primljeni feedback, tad je placeno sa visa electron HVB CPB banke. 20-May-07 18:33

    http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI ... llFeedback
     
  20. wragg

    wragg Aktivista

    Alo majstore, tko je tebi dopustio da koristis takav rjecnik samnom? Odjebaus ako neznas fino razgovarati!
    Unicredit debitne kartice nisu imale verifikacijki kod potreban za paypal transakcije!
     
Thread Status:
Not open for further replies.