Vasa preporuka za slusalice i zvucnu kartu.

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by FreAk., Jun 11, 2009.

  1. techton

    techton Aktivista

    @reznor
    Ja imam sony mdr-v700 sigurno jedno 5 godina. Sto se tice kvaliteta zvuka tesko da ces naci bolje (a jeftinije), mana im je plasticni zglob koji napukne ako se maltretiraju - to im je jedini problem. Ako ces ih koristiti za obicno slusanje, a ne za djing kao ja vjerovatno ce ti trajati mnogo duze. Ja sam im to zamijenio jednom i opet cu ako se desi jer su stvarno dobre. Istina je da malo vise pritisnu usi, sto je opet bolje radi izolacije okolne buke. Po meni je to plus, ionako sumnjam da ces ih drzati na usima vise od 3-4 sata. Kabl i dzek nisam uspio razvaliti, a znao sam ga trgati sa 3-4 metra, medjutim nikad nikakvih problema. Tako da ako imas negdje da ih kupis nove, siguran sam da neces zazaliti.
     
  2. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Bump na temu, zna li iko gdje se u Sarajevu mogu uzeti kakve bolje slušalice za nekih max 75 km? Za filmova i muzike...
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: Vasa preporuka za slusalice i zvucnu kartu.

    Hvala, upravo je to informacija koja mi treba. Vjerujem u Sonyjev kvalitet, barem kad je u pitanju audio oprema.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  4. techton

    techton Aktivista

    @sgt bull Neko ovdje prodaje numark red wave, dobre su ti one ali malo skuplje, ja bih se na tvom mjestu protegnuo jos malo.

    @reznor Mislio sam da je to vec zavrsena stvar, da nije bio bump na temu ne bi nikad ni saznao za odgovor :)
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: Vasa preporuka za slusalice i zvucnu kartu.

    Spriječile su me neke stvari u toj namjeri, ali ako opet nekad odlučim, znam sta mi je činiti :D

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Evo kolega sa foruma prodaje nove.

    viewtopic.php?f=78&t=29070
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Moze li preporuka, koliko love nije puno za polovnu Sound Blaster X-Fi Extreme Audio. Lik trazi 80 KM, ali mislim da bi to trebalo sigurno nize ici. Kartica nema garanciju, stara je dvije godine, nije koristena (stajala sa strane) mada mi takve izjave ne znace mnogo.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Djeluje kao oko cijena.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    http://us.store.creative.com/Creative-S ... IZC0GO.htm

    Jel to ova?
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    U pitanju je ova

    Upravo nadjoh jedan review gdje stoji da ovo u stvari nije kartica sa X-Fi chipsetom, vec ga emulira software-ski. Cijena nove je 59$, tako da ovo definitivno ne vrijedi vise od 50 -60 KM.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav :)

    Da ne otvaram novu temu, sastavio sam PC ali mi se zvucnici i slusalice provukle. Malo sam se vise potrosio pa nisam mogao odmah nego evo sad.

    Do jedno 150 KM sta da se preporuci, ciljam na kvalitetniji headset. Siberia v2 se mnogo spominje i iz review-a vidim da nije toliko ni losa.

    Volio bi vec danas naruciti pa eto, ako imate kakvih preporuka. Uzimam ovdje u Swe tako da PIK i ostale nase prodavnice ne dolaze u ozbir, cisto model slusalica ili http://www.prisjakt.nu - ukucajte model ako hocete cijenu. Recimo da je 100 SEK = 10 e (da zaokruzim radi lakse orijentacije).

    Hvala.
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    Protegnes se 50bu vise nego sto si kontao, a dobijes duplo bolje, iz licnog iskustva govorim, siberia v2 mi tacno lohotno nasprem ovoga djelovala, a ovo jos 7.1 sistem!!!
    http://www.pixmania.se/se/se/10659561/a ... ePromo=oui
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    G35 je otac svih headsetova,imam ga i svaka preporuka za njega,vrijedi tih 50-tak km-ova..
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    G35 it is. Evo narucio sam ga, taman sam imao nekakav kod od 10KM na jednoj drugoj pa me izaslo malo jeftinije. Taman ce se fino uklopiti sa G9x.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma sluse su malo je reci da su strasne,nisi nimalo pogrijesio sa izborom,sretno !
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Treba zabranit da se koriste isti avatari, upravo sam mislio da se donjapa sam sa sobom dopisuje :lol:
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    I mene je par puta cimnuo avatar, nisam se mogao sjetiti u drugim temama da sam pisao :D

    Evo promijeniti cu ja svoj, ovaj mi je vec dosadio :p

    Btw. Slusalice stizu prekosutra :)
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Da su nekog drugog tima za koji ti navijas avatari,za koga vec navijas,Barca ili Bayern ne znam tacno,ne bi se ljutio,ali eto..

    @donjapa - sry,ako oces vrati ti ovaj avatar,a ja cu svoj promijenit ?
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Što si bolan iskompleksiran toliko? Misliš stvarno da je to meni toliko bitno? Pa eto i donjapa navija za UTD, pa mu je bilo čudno. Ono za zabranu avatara je bila zezancija, ne shvataj to ozbiljno. Ne ljutim ti se ja, samo me stvarno zbunilo.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Vidiš da se zezam,nisam fkt to mislio ,šta se pališ :p