1. iskusni

    iskusni Komšija

    Ja sam se neki dan prebacio za stalno na Vistu x64, i radi sve, fercera, i driveri za grafu su dorađeniji i sl. Uglavnom ko se žali na vistu neka proba, jer vista je stvarno "flexibilnija" od xp-a ( ne promoviram je :D ).
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma dobra je samo hebem joj ljeljak nece se sa mojom maticnom i to mi nikako nije jasno :x

    sve su novi driveri novi bios sve up to date ali jok... prepozna svaki 10 uredjaj a i neki koji prepozna jednom cesto se desi da drugi put ne prepozna... takodjer ako mi je HDD stavljen u SATA mod a ne u IDE ide ko' mrtva krava
     
  3. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    koristio sam Vistu v5800 (nije jos bila final), mjesec dana, na serviserskom računaru... dakle svašta se na njega kačilo, nisam imao problema. Konfiguracija: Ati9500, VIA Čipset, AMD sepr. 2500+ sck.A, 750MB RAM... prilikom rada sam korisio klasično graf. okruženje. Mada sam za "show off" uključivao on aero efkte.
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. iskusni

    iskusni Komšija

    Alternativa BIOS-u? lol

    Jel' ovo iz avaza?
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    ne nego iz "politike"..
    ..ma odakle ce bit :lol: :oops: vake novine,
    ma to onaj dio sto dodje uz avaz onaj nesto web shit
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija

    Nije shit, prosječan je, ali može proći. avaz@webinfo :roll:
    Pitao sam jel' iz avaza jer ima još u nekim novinama ovako nešto.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    ma nije lkos ali kasne s informacijama i tro jako debelo, tu i tamo bud svjeze za neki mobitel ili slicno ali.. to nije dovoljno
     
  10. DC One

    DC One Aktivista

    Pa EFI jeste alternativa BIOSu, a 64-Bit Vista dobiva podrsku za EFI u SP1.
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    Ama nisam se zbog toga smijao, već nekako mi glupo kada neke naše novine pišu o tome :roll:
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija

    :shock:

    http://www.windowsxlive.net/?p=1309
     
  13. burner

    burner Aktivista

    Sve to na stranu, ali kada pročitam "beta version of SP1"... Patetično!