windows 64bit sux..

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kenci, May 31, 2004.

  1. kenci

    kenci Aktivista

  2. Esh

    Esh HWB

    pa rekao bih da je u neku ruku slicna situacija i sa linuxom, kada je rijec o virusima te da bez obzira sta se govorilo, hvalilo i polemisalo, cinjenica je da ako je neka platforma daleko vise u upotrebi da ce i postati daleko pozeljnija meta..

    nevezano za to, 64bitna verzija stvarno sux:)
     
  3. kenci

    kenci Aktivista

    pa normalno ;)..
    pare su u pitanju, a ne sigurnost.. barem ne na pocetku.. :) nije ni cudo sto kasnije izlaze razni updates... zakrpa za ovo, zakrpa za ono.. bla bla.. microsoft sux
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Joj i ti ga keno usra sad. Hajd dobro sto je virus koji napada 64 bitne sisteme. Procitaj kakav je virus, vidices da nema nikakve veze sa stetocinama kao sto su sasser i blaster bili. Mogu i ja napraviti skriptu da se kopira, i kopira, i kopira dok ne uzme svo mjesto na disku. I to je virus. Bjez ba.
     
  5. kenci

    kenci Aktivista

    ma dobro.. al dokazali su da je moguce.. mislis da ih nece biti?
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    pa kad se win 64 malo udomaći na kompovima, bit će svakakvog smeća.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    upravo tako (povezano s mojim postom iznad)
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Dosad sam se jednom zarazio trojina i 3 puta Blasterom. To je to od virusa i crva. A nekoliko puta sam imao gadnih spyware stvarcica na kompu (al ad-ware i Spybot su rjesili probleme). Nebrinu me ti virusi.