winRAR problem

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by metallac, Apr 7, 2008.

  1. metallac

    metallac Aktivista

    naime probao sam nešto da rastavim na 2 dijela-kao lokaciju za snjimanje sam odabrao desktop.
    Medjutim winrar je počeo praviti ogroman broj tih fajlova (tačnije oko 600 djelova) i ja sam ga prekino,izbrisao tih 600 djelova s desktopa......Zatim sam otvorio net,vratio se na desktop kad opet svih 600 fajlova na desktopu ja opet izbrisao,otvorio dokumente pa se opet vratio na destop kad opet isto svi fajlovi na desktopu.....
    Opet sam sve izbrisao restartovo kompjuter-fajlovi opet na desktopu,izbrisao sam winrar i ništa,ništa ne pomaže
    jel zna neko šta je ovo :(
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Digni safe mod i onda obrisi. Ako ne pomogne, skini programcic Unlocker i obrisi s njim.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Jesi l siguran da ih je napravio samo 600, mozda je 6k ili 6 mi... meni se slicno desilo i kolko god da sam briso nanovo se javljali ....
     
  4. metallac

    metallac Aktivista

    rješio sam bilo ih je oko 8000 pa su se stalno javljali jer nije moglo sve stati na desktop (nisam obraćao pažnju na brojeve) u svakom slučaju hvala :D