World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    ma znam :D
    al ko je tu radi zabave igra je dobra :D
    a sve "ozbiljno" NIJE :D
     
  2. anel007

    anel007 Komšija

    ma i radi zabave onoliko grindanje dodija insanu, ja dok sam igrao bez premiuma nisi mogao maci preko tier 6-7 tenkova, jednostavno preskupe popravke i municija
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa F2P model nije takav da ti da da igras u nedogled :)
    MMOG je, moraju i oni usicarit negdje. Pusti te da probas, ako ti se svidja, kupi premium i deri.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sa DOTA 2 imam mnogo bolja iskustva a besplatna je. WOT je dobar za igranje pola godine.
    Onda jedonstavno dojadi. Cijene premiuma i ostalog su im preskupe.
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    @tale: upravo to, malo je reci da im je premium preskup, vise bi mi odgovarala kakva opcija slicna demo-u, pusti me da probam malo ako mi se svidi nikad nije problem dati pare i nastaviti igrai, ovako placati mjesecno necu nikad ni jednu igru jer ne vrijedi
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma da je to neka sitna svota, ali da bi imao godisnji premium treba ti 200 KM. Što je malo stvarno smiješno, ako i hoćeš da uključiš i gold municiju, nema te nigdje.
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Bude i dobrih dana, kad sam pobjedis. :D

    [​IMG]
     
  8. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Ali ne moraš igrati sa Premiumom da bi nešto postigao. Istina, treba više vremena ali opet :D
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    IMO vaznije je imati dobar klan nego premium. Ja najvise gulim kv2 i isu152, a tu mi premium ne treba.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    kad imas dobar klan i farmate gold na CW mapi, premium je vazda djaba :p
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mislio sam vise u smislu da imas s kim igrati, ali svakako tu dolazi i gold.
     
  12. mirseth

    mirseth Aktivista

    Re: Odg: World of Tanks MMO

    Kod isu152 je najvaznije cuvati granate za sto sigurnije pogotke.Ako ispucas sve granate a da je pola njih gold ili HE i da pobjedis nema te nigdje ako nisi zavrsio ubjedljivo prvi na mapi.Isto tako ako izgubis a nisi ispalio vise od 2-3 obicne granate vrlo su ti mali troskovi popravki.Ja grindam sa t34 tier 5 i sa njim sam uvijek u plusu, gubio ili dobijao, od 3000-7000 kad gubim pa do 25 000 kad razvalim sve na mapi.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja opet ovo igram, dodajte me forzamilan nick da igramo u platoonu.

    Ispao sam iz fola s čime se sad grinda osim KV-2? Šta ganjati koji su tenkovi interesantni sad :D
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Nemas sa cim ni grindati pare ako nemas premiuma 7cu ili 8cu. Uzmi bilo koju regularnu 5 ili 6cu da skuckas pare pomalo dok grindas neku liniju, otprilike ovi najvise zaradjuju - wolverine, M4 sherman, KV2, KV85, fv304 arty, su85, nashorn, pz4 H.
    Mada kad imas premium acc, ne moras ni grindati pare jer sa bilo kojim tenkom si u plusu, i dok grindas tenk nikad ti para nece nedostajati da kupis sljedeci u stablu.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hvala. Nedam centa ko ih shisha.
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Mogao sam i ja svog Tigra iz garaze izvuci, samo mislim da nemam kesa da ga popravim i kupim municiju :D
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Bude svako malo neka misija da se odradi u kojoj je nagrada premium tenk. Nekad budu neke gluposti tier II-III, ali zna se desiti da bude i tier VIII.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Javite svakako kad budu te misije ako znate. Ja to slabo sad pratim, isto vrijedi i za gold da uzmem premium na mjesec dana bar da se malo nagrindam. Smor je igrati sa IS i VK 36.01 jako sporo se napreduje i malo para dobije a da ne govorim da me redovno balance baci sa visokim tierom. Sa ovim amerima, japancima i francuzima ne znam ni odakle krenuti niti mi se da.
    Sa KV2 klasika ko i prije ZIS top nabacim i zabavne partije budu obično.
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Preko vikenda ima misija u kojoj ce se moci dobiti TOG II* (premium tier VI) na 7 dana. Potrebno je malo vremena da se navikne na velicinu tenka, ali poslije se mogu sa njim solidne pare zaraditi. Takodje aktiviraj sebi misije s kojim god tenkom igras, na pocetku su misije jako jednostavne, a donose fine pare.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovi farm simulatori su zlo. Kada vidis koliko si vremena bacio, koliko si farmao a koliko zapravo uzivao, dodje ti da se objesiš. https://www.youtube.com/watch?v=2luhwy3 ... tu.be&t=71

    Ja sam se bio navukao na war thunder i WOT mi je bio poslije smiješan. Tenkovi su sjajni. Kombinacija sa avionima su bas zabava sa onim objective modovima. Ali je progres katastrofalan. O levelovanju posade da i ne pricam.

    Sorry za off...