World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Chem

    Chem Komšija

    sad sam forsirao njemce,kada bzude wipe ne znam šta big. Možda ići na Ruse
     
  2. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    i ja sam sa pocetka forsirano njemce, dogurao do vk, i gw panter
    poslje toga sa rusima ali samo medium (otkljucao t-54) i sa amerima tesku liniju, trenutno t-32


    poslje wipe idem malo na ruse bez premiuma
     
  3. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Preskupo je brate. Ko god uzme Heavy package mora da je "po glavi izgorio". Očekivao sam veći popust na količinu tj vremenski period, ovako nije neka sreća uzeti premium account. Kad bi makar ostao takav omjer i za dnevnu količinu zlata pa da uzimaš premium samo kad si u situciji da igraš.
    BTW nisu nam izbili ni PDV koji plaćaju EU zemlje a mi ne bi trebali plaćati isti. navodno ne mogu mijenjat to sa zbog nas.
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    raja danas full release

    cime igrat sad :D :D
    ja sam konto ruse
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    I ja sam mislio Ruse, a od švaba odustajem barem što se tiče tenkova,a TD ću vjerovatno njihove forsirati. VK se tek isplati sa 12 cm topom,koji probija skoro sve,dok 105 mm skoro dinga stalno.

    Nađoh na forumu video plaho dobar

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LaSPJCsxAv8&feature=player_embedded[/youtube]

    :shock:
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Trenutno imam tri tier 5 tenka(KV, T1 heavy i stug3), kontam krenuti sa jos nekim light i arty, da lakse zaradjujem credits za jace tiere kasnije jer trose pofino na repair i municiju, pa koju naciju i prema kojem tenku da krenem levelovat :D

    Nick: Kocka
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    najbolje ide Luchs II, mali je, a kada imas posadu na 100% cover i ceradu, i kad si u zbunu mogu prolaziti 10 metara od tebe i nece te vidjeti.

    Idi na t30 poslije t1 heavy...ako si zainteresovan za klan mogu ti dati TS
    Sto se tice arty idi na koju hoces. meni su ameri najbolji..
    Ali nijemci su najjaci
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    ja sam odustao prvo sam kontao uzet premium al onda sam skontao da to sto oni prodaju nije ni polu proizvod
    fail u svakom slucaju :D
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    :?:
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa jaran je uzeo 7 dana premium kostalo ga 5 KM
    nagrindao T30 i Ruski arty tier 6...
    sada nema premium i igra normalno, arty mu zgrće ogromne credite...A sa t30 je na nuli ali ide za klanske bitke...
    Tako da je u plusus sto se tiče kredita..
    Problem je samo izgrindati, bez premiuma gotovo nemoguce. a lagano odrzavati..

    Usput teritorija BiH dnevno ce davati ogromne kolicine zlata..ja mislim oko 500 Golda..
    a moguce je napasti samo iz Hrvatske CG i Srbije...Recimo dok Srbija daje iste kolicine zlata a moze se napasti za 8 strana..
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    kad dodje to sve sto su najavili onda ce bit ok igra :D
     
  12. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Mozes li malo pojasniti ovo, nista ne kontam, a nisam nasao nista na njihovoj stranici.

    Inace i ja sam poceo igrati poslije vajpa. Trenutno vozim IS, jos 50k exp do IS-3, i to bez premiuma. Mada sada kontam da sam trebao uzeti 7 dana jer bih vjerovatno imao IS-4.

    Nick je twizzler.
     
  13. becke

    becke Aktivista

    Poceo sam i ja ponovo nakon wipea, ali nemam trenutno vremena da se nesto vise posvetim, stisli ispiti. :)
    Trenutno imam A-20 i T-46 od Rusa i Panzerjäger I od Njemaca, te planiram ici na artiljeriju od Amerikanaca.
    Nick je isti kao na forumu.
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sta da pojasnim, pa ici ce zauzimanje teritorija...Evropa konkretno...
    znači konkretno moći ćeš da napadnes i zauzmes bilo koju teritoriju...Stim da ce drzave sa morem moci bilo ko napasti..dok ce ostale moci samo granične drzave..Plus svaka drzava ce biti podijeljena na mini teritorije, konkretno BiH 5 komada, a svaka mini teritorija donosi 100 golda dnevno klanu..
    Vrijeme napada ce biti naravno samo moguce u peek time-u svakog dana od 19 do 21:00 i to samo jednom u toku 24 sata..
    rasporedjivanje tenkova takodje ce biti moguce samo jednom u toku dana, tako da ce jedan tenk moci samo da pokriva jednu teritoriju u toku dana..HQ ce se moci premještati..
    Nije sve jos objasnjeno ali posto sam ja u klanu a oni stalno prate i dobijaju informacije, tako i ja znam...
    Evo pogledaj zadnjih 30 sekundi videa znat ces o cemu se radi..
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sr0rMAjX5g0&[/youtube]
     
  15. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Nisam znao ovo, cini se dosta zanimljivo.
    Da li ovo znaci da ce u klanu morati biti igraci iz samo jedne drzave?
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Skuplje je taj premium na 7 dana kosta 1250gold, tako da ti jos ostane 250
    1500 golda = 7 eura

    Cimni mi ts kanal na pm :D
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sumnjam, samo da ne bude prejakih klanova pa da bude farminga non stop, mada ja sam u RAGE-u i oni dobro kotiraju na ex yu prostorima
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    besplatni kodovi..ja sam vec dobio nesto..i kocki sam planirao dati ako on ne dobije..mjesec premiuma
    Ide ovako
    mailto:[email protected]
    U Subject ukucate: Digital! i World of Tanks
    Prolazi sa bih.net.ba gmail, yahoo i gmx..
     
  19. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Koliko se ceka na kljuc? Jer cini mi se da ih vise nema, pogotovo jer citam na bench forumu da su ljudi pravili spam botove i slali po hiljade mailova za ovo. Ne moze se ovdje nista normalno organizovati :lol:
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    jedan mail, jedan kod 1250 gold...a ceka se dan...
    dzaba im spam botovi