DVD + PC Zvučnici

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by simplicius, Oct 29, 2007.

  1. simplicius

    simplicius Novi član

    Dakle sastavljam kao nekakvo kucno kino pa me zanima da li se moze ovo kombinirati?
    Znaci bez nekog recivera sa solidnim dvd playerom i zvucnicima, pa ako imate nekakav prijedlog do nekih 250 eura ukupno.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    za te novce uzmeš neki dvd sa ugrađenim dekoderima i genius 5.1 za ~100€ ili koliko već dođu.

    imam doma dvd + z5500 i rade odlično.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pioneer dv-400 za 230KM, a za ostatak mozes uzeti Creative inspire 7900 za cca 260KM.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    eto ti još bolje.
     
  5. simplicius

    simplicius Novi član

  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    dv 600 je noviji model i bolji je. mada ga je teze napraviti region free ako ti je to bitno. taj genius ne bih ni pod razno. dobro kucno kino ipak premasuje tvoj budzet...
     
  7. simplicius

    simplicius Novi član

    A znam da premasuje ali trenutno je takva situacija, mozda poslije dodje i kakav dobar reciver zajedno sa kvalitetnim zvucnicima ali sada se moram uklopit u ovu cijenu pa trazim prihvatljivo rjesenje
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam ti dao prijedlog, a ti bujrum ako hoces udri po geniusu...
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ja bi isto prije na creative nego genius... mislim slušao sam genius i nisu loši, ali su brate ona bakelitna plastika "pod prstima". možda da pogledaš neki rabljeni z5500 i nakon nekog vremena se upgrejdaš sa novim dv-600 plejerom?
     
  10. simplicius

    simplicius Novi član

    Zahvaljujem ja na prijedlogu samo mogucnosti za kupnju u Mostaru su jako ogranicene zato sam i pomislio na genius.

    A syss citao sam tvoju recenziju ovih zvucnika i dvd-a i kad bi ih nasao polovne sigurno bih ih uzeo.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    heh za 20KM maksimalno koliko kosta povratna autobuska karta, mozes odvojiti jedan dan i doci po sve to u Sarajevo. :roll:
     
  12. simplicius

    simplicius Novi član

    Dobro i to je jedna od opcija, ali i vrijeme i nesnalazenje u Sarajevu odgadja takvu odluka
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    iskreno :D
     
  14. simplicius

    simplicius Novi član

    Malo sam gledao cijene u Mostaru dv-600 je 230KM
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    pa to je oke cijena... ćeš uzet?
     
  16. simplicius

    simplicius Novi član

  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samsung? ugh... :roll:
     
  18. jemsovic

    jemsovic Novi član

    Da se malo ubacim nadam se da necete zamjeriti, dali sam puno platio dv-600av 295 KM u Rasi i gdje jos ima Pioneer uredjaja u Sa, a kad je vec post i o zvucnicima da pitam, volio bih sklopiti iz komponenata sve pa sam gledao da nadjem floor stand svucnike komplet 5.1 da su solidne izrade a da nisu previse max 800-1000 KM, i koje pojacalo u crnoj boji od 500-600 KM. Hvala nadam se da nece biti ljutnje