rapidshare time reseter i skidanje vise fajlova zaredom?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by virtualx, Nov 12, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. virtualx

    virtualx Aktivista

    zna li tko kako se koristi onaj rapidshare time reseter, da nemoram cekati 3 sata dok odbroji,pa da mogu opet skidati.
    i postoji li kakva mogucnost da se sa rapidshare skida vise fajlova azredom.
    evo npr neka igrica koja ima 60 rar fajlova , kako da skinem sa rapidshare.
    ono da ostavim da se skida jedan po jedan fajl da nemoram svaki posebno skidati rucno.
    na ovakav normalan nacin to nije moguce pogotovo kad moram cekati 3 sata nakon svakog skinutog fajla.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ima sve OVDJE objasnjeno.
     
  3. hitman

    hitman Aktivista

    Naravno, najlakse je kupiti account, al neko ima pare, a neko pamet (rijetko oboje :) ). Jednostavno, ako ti nije dodjeljena staticka ip adresa, napravi rekonekt. Time dobijes novu ip adresu i mozes odmah skidati slijedeci dio. Ako si na Elob-ovom cable internetu, oni mislim da imaju staticke ip adrese onda je lose i ovaj rekonekt, naravno ne pomaze, trazi linkove na neke druge storage servere, torrent itd.
     
  4. virtualx

    virtualx Aktivista

    lako je reci kupi premium, odakle da kupim, i ovako jedva placam internet ,jos da placam nekomme sto skidam, nema od toga nista.
    ja sam na wirelesu i rekonekcija nepomaze , kao sto je slucaj kod adsl-a
     
  5. hitman

    hitman Aktivista

    Imate li staticke ip adrese ili ne? Probaj reset mrezne kartice.

    Hajd da ne otvaram novi post, vidim da se brzo uspalite, cim vam nije nesto po volji. Virtualx, ako zelis, posalji na mail ili pm, malo vise detalja o konekcijji, pa cemo vidjeti ima li rjesenja. Donedavno sam i ja imao statisku ip adresu i muku mucio sa RS-om, pa imam nekih drugih izvora za download materijala.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Osim rekonekcije, ostalo je ilegala. Dakle, rasprava na ovom forumu je zabranjena. Nadam se da je sad jasnije.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako si na logosoftu onda rekonekcijom se mijenja IP.
     
  8. virtualx

    virtualx Aktivista

    nisam ,nego sam na zona.ba wirelessu

    nema nista sto moze pomoci, niti ja imam stpljenja traziti.
    fala bogu imaju torenti i dc++ , nesto se moze naci i na megaupload.
    tako da se moze uklapati , ako neskidate velke fajlove sa rapidshare.
    ja od tamo skidam samo muzicke albume , koji su oko 100MB i u jednom dijelu.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Obzirom da je tema sama po sebi ilegala, ide lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.