Problem sa Intel 82801EB ICH5 zvucnom karticom

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Nuno_Gomes, Dec 4, 2007.

  1. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    zvucna: Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

    koje god drivere skinem pri pocetku instalacije mi pise da nisu odobreni od windowsa i kada nastavim instalirati na kraju se komp samo restarta...

    Naziv matiène ploèe Nepoznato
    Chipset na matiènoj ploèi Intel Springdale i865PE

    (to mi je izbacilo kad sam sa everestom uzimao podatke vidjet cu kasnije koja je maticna, nije moj komp.)

    probao sam dosta drivera, ako neko ima neki link za drivere za tu zvucnu neka posta...

    hvala
     
  2. arial

    arial Guest

    Ja mislim da je sve ok, samo da te pitam jer ti bas izbaci da nije dozvoljeno od windowsa posto mislim da ti izbaci ono digital singed pa to znaci da tio izbaci ono continue anyway i normalno je da se poslije toga comp restartuje i trebalo bi zvuk raditi.... ako nije to... reci kako si istalirao driver pa se cujemo.. a sto se tice maticne kako to ne znas pa jbt zar ne znas za program cpu-z ?????? moze biti da si skido i pogresne drivere
     
  3. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    da, pojavi mi se continue anyway i pritisnem to i kad se instalira odjednom se restarta nema nikakvog upozorenja...

    maticna moram vidjet koja je posto nije moj komp a nije mi bas blizu da odem vidit koji je... a zadnji put sam samo napravio Report komp., a nisam vidio da nema koja je maticna..

    a bit ce da je do drivera...