K: AGP graficku sa DVI to VGA konvertorom

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stargazer, Feb 11, 2008.

  1. Stargazer

    Stargazer Novi član

    Da li neko zna gdje mogu kupiti AGP graficku karticu sa DVI izlazom, koja dolazi sa DVI to VGA konvertotorm?
    Trebaju mi dva komada, po mogucnosti sto jeftinije, samo da mogu potjerati 2 LCD monitora.

    Zvao sam nekoliko radnji u Sarajevu, ali niko nema, pa ako neko ima ideja gdje da potrazim... veoma su dobrodosle :)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Re: K: AGP grafucku sa DVI izlazom

    Nije to da niko nema buraz, trazis nesta sto je odlika skupljih karti. 2x DVI ide na karticama iznad 200km. Da ne spominjem da hoces jos AGP.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: K: AGP grafucku sa DVI izlazom

    Hm, prvo napise da hoce dual-DVI, a onda da mu trebaju DVI-to-VGA konverteri. Mozda covjek analogno spaja LCD-je? :D
     
  4. Stargazer

    Stargazer Novi član

    Re: K: AGP grafucku sa DVI izlazom

    Ne treba mi dual DVI, vec obicna AGP kartica sa jednim VGA i jednim DVI izlazom. Hocu na nju da spojim dva LCD monitora koji imaju samo VGA ulaze, pa mi zbog toga treba i jedan DVI na VGA konvertor.

    Naravno, jos bi bolje bilo kad bih nasao nesto sa dva VGA izlaza, ali znam da od toga nema nista :)
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: K: AGP grafucku sa DVI izlazom

    Pa tako onda reci. :D

    Vecina grafickih kartica ima VGA+DVI izlaz.
     
  6. Stargazer

    Stargazer Novi član

    Re: K: AGP graficku sa DVI izlazom

    Pa i rekao sam tako, ne znam zasto ste zakljucili da trazim dual DVI :)
    Uglavnom, zna li neko gdje bih u Sarajevu mogao ovo kupiti?
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Re: K: AGP graficku sa DVI izlazom

    Pa kada si zbunio raju sa pitanjem, svaka nova grafika ima DSUB15 i DVI prikljucak. I da hoces da kupis bez, ne vjerujem da bi nasao.
     
  8. Stargazer

    Stargazer Novi član

    Re: K: AGP graficku sa DVI izlazom

    Onda da pojednostavimo pitanje: Trazim sto jeftiniju AGP graficku karticu koja dolazi sa DVI to VGA konvertorom :)
     
  9. GW

    GW Moderator

    Evo ti ovdje. Greets to sulu. :D
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Imam ti ja 16mb sa dva vga izlaza.
     
  11. Ima firma na Ali Pasinu , Trg Nezavisnosti tu negdje u blizini, zaboravih naziv, prodaju te konvertere, dvi to vga, 4-5 km nije vise to, a njihove proizvode isto mozes naci u nekoj firmi za computere na Skenderiji je kod nebodera Gorenje, nisam siguran za nazive firmi, nesta kao network.ba, ne mogu se sjetiti, uglavnom raspitaj se...


    Pozdrav
     
  12. Nihad

    Nihad Aktivista

    Ja imam upravo ono sta tebi treba.
    Ovo je moj oglas na Marketu.ba:
    http://www.market.ba/oglas/85474

    Pa javi ako se odlucis. Ja se inace krecem na potezu Vjecna vatra - Pofalici.