Spyware Doctor 2.1

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by 3xD_design, Oct 5, 2004.

  1. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Program Spyware Doctor mi se cini kao efikasan program. Kada hocu da uradim live update, on trazi registraciju. Na netu sam pronasao do sada registraciju:
    USERNAME: Nick Scotto
    CODE: E43A-41D0-406D-F1FC-A957-F03E-422A-DBC4-34BD-DE8A
    Kada ukucam te informacije, javi se poruka u kojoj se izlaze da sam uspjesno registrovao program. No nema linka LIVE UPDATE, nego opet register. Cini se da su zabranili upotrebu gore navedenih podataka. Ima li netko USERNAME i CODE koji rade i koji se mogu iskoristiti za live update ?
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    http://www.phazeddl.com

    (dok surfaš tamo nabavi av, firewall i bilo kakav spyware blocker)

    imho probao sam mali milijon tih spyware sranja i evo na kraju sam završio na ad-aware SE professional kojeg možeš skinuti sa te stranice i mogu reć da je neprobojan (ima ad-watch, to je ko neki rezidentni spyware bloker). moje preporuke za navedenu verziju jer sam stvarno prešo pun qrac tih programa i svaki je imao rupu (ad-aware personal, onaj besplatan nema veze s ovim što se tiče mogućnosti).
     
  3. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

  4. markonirs

    markonirs Novi član

    Probao sam takodje nekoliko programa i juce sam resio da probam i ovaj po predlogu sa gornje strane, mislim na ad-aware SE professional. Zaista dobro radi, jedino sto trazi dodatnu registraciju za Ad-watch. Zahvaljujem na predlogu, pozdrav...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    nema problema, znam da je većina ljudi u problemima sa odabirom spy blocker programa (i ja sam bio jako dugo vrijeme).

    ako odeš na gornji link, sve ćeš riješit što se registracije tiče :)

    inače ad-watch je ko svojevrsni firewall za spyware i odlično radi!