Koji aparat za sestru?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Talnay, Mar 3, 2008.

  1. Talnay

    Talnay Aktivista

    Sestra me zamolila da nadjem neki jednostavan i ne preskup aparat (jedno 200-300 KM), onako fancy, zenski, heheh... A posto stalno izlaze novi aparati nevjerovatnom brzinom. Pa nisam siguran medju tolikim brandovima. I eto, da vidim sta vi preporucujete.... Samo da se nemora mucit sa gomilom opcija itd... Uperi, klikni i to je to. Eventualno neki modovi slikanja...
    Hvala unaprijed!!
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Dernek.ba mode slikanja :lol:


    Canon Powershot A-460 oko 200km, dok kupis karticu, punjac, baterije i torbicu dodje te malo manje od 300km.
     
  3. shock

    shock Aktivista

    Apsolutno se slažem za ovaj Canon, imam A450 i prezadovoljan sam, na automatskom modu pravi jako dobre slike. Za te pare nema bolji po mom mišljenju.
     
  4. Talnay

    Talnay Aktivista

     
  5. Talnay

    Talnay Aktivista

    Evo naso u PLUSu taj model sa torbicom i 1GB memorije, 240 KM. Sasvim povoljno. Jos punjac sa baterijama oko 30 KM, i bice dobar.
    Ima li mozda jos koji model neko da preporuci?
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Nekupuje se canon aparat u plusu nego u Biringu ili sl. povoljine su cijene.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Biring :lol:

    400d je skuplji u Biringu nego kod lokalnih dilera. Btw ako cemo se šutat reklamama NTCHS radi Canon i mucho je povoljnije od Biringa.
     
  8. shock

    shock Aktivista

    Pa eto taman, sumnjam da ćeš negdje naći povoljnije, jer je sam aparat obično 220 i koju KM.
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    ne znam kako je danas, ali prije neke godine dana je NTCHS jeftinije prodavao Canon kopir aparate od Biringa, a same aparate su nabavljali od Biringa. :mrgreen:
     
  10. drdamir

    drdamir Aktivista

    Imaš Fuji A900 9MP, 4x optika, radi s SD i XD karticama, antishake itd. za slične pare. I osim Canona i Fujija nemoj ni tražiti nešto drugo. Kvalitet slike je najbolji kod njih.