Internet na laptopu - problem

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Morrowind, Mar 23, 2008.

  1. Morrowind

    Morrowind Novi član

    Imam problem sa spajanjem na internet na laptopu. Imam wireless karticu i pokušao se spojiti na wireless u Trasi. Spojio sam se bez problema, pojavi mi se ikona i piše da je veza uspostavljena i da je jak signal. Međutim kad pokušam otvoriti bilo koju web stranicu preko Internet Explorera, ili Firefoxa, ne mogu da pristupim internetu. Pokušavao sam razne stvari, podešavao u Internet Options-ima, ali ništa nije pomoglo. Kad probao spojiti na adsl preko mrežne kartice ista stvar mi se desila. I kad iskljucim firewall, nista se ne mijenja. Moze li mi neko pomoci, ako ima iskustva sa ovim? Hvala.
     
  2. Morrowind

    Morrowind Novi član

  3. Morrowind

    Morrowind Novi član

    Jel' ima neko bar neki savjet?? :?
     
  4. Morrowind

    Morrowind Novi član

    Zar nema neki drugi, 'bezbolniji' nacin da se to sredi, moram li formatirati disk?
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    4 dana je proslo od kada si postavio temu, do sada bi stotinu puta reinstalirao sistem i probao nove drajvere.
     
  6. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Na koji nacin si se spajao putem ADSL-a, AdHoc konekciju nije uvijek lako postaviti.

    Moj prijedlog ti je prije nego cackas drivere, pokusaj sa programom Netwok Magic, mislim da je bazna verzija Freeware pa probaj.