HP Notebook Driveri Potrebni (HP Pavilion dv9815nr)

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by tex-rec, Jun 21, 2008.

  1. tex-rec

    tex-rec Novi član

    Eh ovako,pokusat cu da se izrazim sto krace,
    u pitanju je notebook (HP Pavilion dv9815nr).
    Kupio sam ga i dosao mi je sa Discovery Discom koji nosi na sebi sve Drivere,"ZA" Windows Vistu Home Premium...
    EH sada,meni je vec ludilo u glavi,nikako nemogu da sredim drivere na Windows XP Media Centri,niti bilo kojem drugom WindowsXP'u,a drivere sam sve naso na slijedecoj stranici:

    OVDJE

    Znaci ono sto mene sada zeza je..Meni su potrebni apsolutno svi driveri ovog Laptopa za WindowsXP..

    Nadam se da ce biti pomoci..

    s'postovanjem pozdravlja: Tex-Rec

    Posto slabo posjecujem Forume radi svog radnog vremena,ako nije problem mozete me kontaktirati i na email: [email protected]
    a ja, cu gledati da ovdje malo vise pratim u slucaju pomoci,,hitno mi je nemate pojma.!! :smt006
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Buraz to ce ici malo teze. Prorovi po netu da nadjes drajvere od slicnih modela (tako sam ja radio). Trazi po part numberu.
     
  3. tex-rec

    tex-rec Novi član

    evo roveci pola dana po forumima itd.sve sam naso,sem jednog drivera ,pod kojim mi pise "Unknown Device"..

    A sumnjam da mu je to od Remote Controllera jer Laptop ima Daljinski..
    Al kako njega sada da nadjem kad veze nemam kako s zove driver??
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Everest mi je uvijek pomogao da nađem šta se nalazi pod "Unknown device" tako da možeš i ti probati.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    novi laptopi imaju dodatnu flash memoriju... probaj unknown device identifier...
     
  6. tex-rec

    tex-rec Novi član

    evo poslusa ja tebe.Scaniro sam i vidi sad ovdje sta mi izbacuje.al nekontam sad od cega je to.Graficna je insalirana..hmm
    Kakvih prijedloga imas ??

    pogledaj:

    [​IMG]

    Kako sada da ja nadjem ovaj driver i da ga downloadujem i da sredim to finom instalacijom??.....
     
  7. tex-rec

    tex-rec Novi član

    gotovo,rijeseno tema se mozenzatvoriti...hvala svima,,
     
  8. GW

    GW Moderator

    Reci kako si riješio problem da i drugi mogu imati koristi.