Prebacivanje iz .MOV u flash video

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Vedo, May 23, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Dakle, imam problem, zelim jednu animaciju da prebacim u .flv, Adobe Premiere Pro 2 ima tu opciju ali kada krene da konvertuje izbaci gresku "Memory Error:1". Zna li ko mozda koji drugi program koji bi to mogao konvertovati? Hvala
    PS: Probao sami sa ImTOO MPEG Encoder ali i on izbaci gresku. Video je 500x375 @ 24fpsa
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Adobe Flash Video Encoder. Program je upravo za to i namjenjen.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo skidam ga, probat cu. Hvala
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    ako to ne uspije onda total video converter..
     
  5. hijacker

    hijacker Novi član

    ja sam primjetio kada uploadujes bilo koji format videa koji je podrzan da se aplouduje na youtube,da se automatski prebaci u .flv format....
    btw..Adobe Flash Video Encoder ti treba
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Koji zakljucak covjece :lol: Naravno da se prebacuje u .flv format, kako bi uopce mogao imati onaj 'custom' skin youtube playera - a da browser podrzava.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Pomogao je Adobe Flash Video Encoder, hvala puno :smt006
     
  8. frischling

    frischling Novi član

  9. azzaro

    azzaro Aktivista

    Samo nemoj pretjerat sa bit rateom, ako mislis stavit taj flv na youtube on ostaje takav kakvog ga posaljes, znaci nece ga prekodirati kao sto radi
    sa klasicnim formatima... Negdje sam procitao da je za max kvalitet na 320 x 240 dovoljan bitrate oko 2 Mbps.

    Stavljaju ljudi i na jacem rate-u ali treba ti 10 Mbps da bi mogao da pogledas to, bas dobar recept za otjerat musterije sa svog kanala.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator


    WTH? :|
     
  11. Looney

    Looney Komšija

    Stipu ga. Vidiš da nije pročitao thread od početka ili se izgubio u sredini :lol:
     
  12. frischling

    frischling Novi član

    :oops: Izvinjenje, pogrijesio sam, nisam uocio ko je postao.

    Sorry jos jednom!