1. PC majstor

    PC majstor Novi član

    Kakva je razlika izmedju P1 i P1i? I da li je moguce ugraditi naknadno GPRS, i koliko kosta?
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    GPRS mozes kupiti samo modul, a u sam aparat se ne moze ugraditi.
     
  3. PC majstor

    PC majstor Novi član

    Aha, jer vidim neki imaju GPRS, a neki ne...
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    stani do mene je jel GPS ili GPRS?? GPRS ima svaki telefon danas...
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    GPS = Global Positioning Service
    GPRS = General Packet Radio Service
    :)
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma znam ja, nisam procitao :) preletio sam okom. do mene je.

    a rekao sam GPRS sad ima svaki telefon, ne mogu da vjerujem da P1 ima bez GPRS-a :D
     
  7. PC majstor

    PC majstor Novi član

    Ma u pitanju je GPS... Jer vidim neki se prodaju, i pise ima GPS, a neki nemaju... Pa to sam mislio je li se moze nadogradit i koliko je... Je li to samo software?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma P1 je P1i.. mislim da kod SE telefona i iznaci internacionalno dok je kod nokie i oznaka za malo poboljsan model.

    Imas jedino P1c. Dok je P1 pusten u julu P1c je pusten Septembu iste godine (2007g). To c ne pise na telefonu ali to je oznaka za malo poboljsan model naspram prve serije sto po hardweru sto po softveru. Standardno za sve mobitekle.

    I imas CSD, HSCSD, GPRS. Ne znam gdje procita da nema GPRS ? Pa r600 je imao GPRS.

    EDIT: A GPS. Ma to ti je potpuno drugio dio "hardwera"-prijemnik-odasiljac za GPS. Njegai spajas sa P1 i na P1 ekranu ti se icitaje kartu, poziciju itd.

    Znaci P1 nema GPS a to sto oni prodaju su naknadno kupulu pa prodaju sad zajedno sa P1. To mozes i ti.