roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Re: roflmao - internacional

    Fakat...Ali ono stvarno ''fakat''

    Ova današnja ''nova'' djeca su uobražena do bola. Ja sam prije sanjao da igram one ofirne igre sa aparata, a danas, njima je dostupno skoro sve, i što je najgore, nisu ni malo zadovoljni. Ali to su većinom krivi roditelji što ih razmaze. Slučaj, lično kod mene, odnosno kod malca od moje sestre. Mali ima svega 4 godine i ima komp kod kuće, ne nešto pretjerano jak, ali i kada dođe kod mene, obavezno nosi svoje igre da instalira da se može igrati (što ja ne podnosim - ne volim kad mi neko dira komp). I tako on instalira San Andreas i traži od mene da mu ja nađem onu zgradu sa koje može skočiti padobranom. Ako ja na to ne pristanem, malac prestane igrati igru ''jer'' mu dotična nije dovoljno zabavna (zar ima igra koja pruža više mogućnosti?) i ode u drugu sobu plakajući što mu ja neću da nađem tu yebenu zgradu. Na to dobije od mene finu lekciju galame i zabranu pristupa mom kompu najmanje 20 dana, a ja inače održim svoju riječ. Umjesto da bude presretan što ikako igra tu igru i što ima toliko mogućnosti i toliko mjesta za obići i istražiti, malcu jednostavno to nije interesantno. Ja sam u njegovim godinama igrao soccer-a sa one dvije yebene linije na Atari-u i nisam mogao ni maštati o takvim igrama kao što je čak i GTA2 a kamoli ovi 3D nastavci, jer bi mi to djelovalo poput naučne fantastike.
    Odoše ova današnja djeca u propast.
     
  2. GW

    GW Moderator

    Re: roflmao - internacional

    Tom malom treba oduzeti hranu na par dana da malo dođe sebi. :p
     
  3. Irfan31337

    Irfan31337 Novi član

    Re: roflmao - internacional

    Evo novog badge-a

    :S moglo je i bolje ali neam bas puno vremena

    [​IMG]
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Re: roflmao - internacional

    Hahaha...Ja njima kažem da trebaju biti malo strožiji, ali eto, kaže sestra, šta može kad plače, na šta joj ja odgovorim da ga treba pustiti danima da plače ali ignorisati ga i onda će skontati da džabe plače. Ali jbga...nisam ja kompetentan za takve savjete jer ipak treba biti u takvoj situaciji pa onda je sagledati.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Re: roflmao - internacional

    Savršeno si ti kompetentan. Sve što je potrebno je malo općeg razuma. Tog malog ne može opravdati ni Karkin.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Re: roflmao - internacional

    Evo sad gledam jos jedan lik dodao konfu na ovu temu, i stavio dvije maticne.. :smt005 :smt005
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    Re: roflmao - internacional

    Znam to, ali opet, bićemo ako Bog da svi jednog dana roditelji, pa ćemo vidjeti. Meni je, naravno, lakše biti tu hladnokrvan i razmišljati logično odnosno ''tehnički'', ali opet, svi ćemo biti popustljivi u određenim momentima. Ali kad te tvoj rođeni malac nakanta u Soccer-u ili u nekoj fajtačini, onda ćeš mu vjerovatno zabraniti pristup igrama. :mrgreen:

    :smt018 :smt075
     
  8. Irfan31337

    Irfan31337 Novi član

    Re: roflmao - internacional

    pa ovo je tuzno
    hajd sto je stavio dvije maticne, ali ponavlja nVidia baziranu maticnu i crossfire
    jos avatar... hacker inslide lol


    ma nema sanse ovo mora da je trol, ovako gloop nije niko
     
  9. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: roflmao - internacional

    I na kraju posta

    E stvarno se umorio, jadan on :smt003
     
  10. Irfan31337

    Irfan31337 Novi član

    Re: roflmao - internacional

    Nisam to ni vidio

    Shit, zar nekome treba cijela noc da bilo kakvu konfiguraciju sastavi?

    Pa ovo sto oni pokusaju sastavit - san svakog gamera - mogu za 5-6 minuta napraviti, i da im voda tece kroz zube lol
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Re: roflmao - internacional

    Ono je sve osim sastavljanja konfiguracije.
     
  12. Irfan31337

    Irfan31337 Novi član

    Re: roflmao - internacional

    ee ma ono je da dokazu da znaju na internetu pronaci imena hardverskih komponenti :p
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Re: roflmao - internacional

    Roflbadge je jedan, ovo je samo pokusaj fan kopije. Naravno samo vrhovno poglavarstvo moze donjeti odluku u dodjeljivanju nagrada. Strogo zabranjeno razbacivanje medaljama.
     
  14. kaiser

    kaiser Aktivista

    Re: roflmao - internacional


    ovo ti je iz konzuma :lol:
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: roflmao - internacional

    Aha :D :lol:
     
  17. doox

    doox Aktivista

    Re: roflmao - internacional

    nemoj tako.....irfan je to za 5-6 minuta sastavio, a ovaj je za citavo vece :lol:
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: roflmao - internacional

    Pazi ove stavke:

    LOLOL.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

  20. Looney

    Looney Komšija

    @Qler,
    Bilo je to.

    Ovi klinci sa "wanna have" konfiguracijama su totalna šega :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.