problem nemoze se ocitati prazan dvd

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by jocker, Sep 17, 2008.

  1. jocker

    jocker Novi član

    znal ko kako da rjesim problem citac mi ne ocitava dvd prazan kad ubacim
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Pogresan podforum...
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Probaj sa drugim DVD-om. Ako bude ista stvar, otvori, ocisti lecu - ako ne proradi kupi novi drive.
     
  4. jocker

    jocker Novi član

    dobro imal
    koja druga solucija
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Probaj sa drugim DVD-om (optički uređaj) ili probaj sa drugim DVD-om (medij).
     
  6. GW

    GW Moderator

    Ili jednostavno pokreni program za prženje i sprži nešto na taj disk. :wink:
     
  7. pepe_le_pew

    pepe_le_pew Novi član

    ne moze :) ..imao sam ranije slican problem, doduse sa cd pisacem .. jednostavno nekad ga spuca prenos i nece da prepozna prazan cd ..a ako pokrenes neru, on ti izbaci pogon i kaze please insert disc ..
    kod mene je palilo da probam par puta, i ako nece nadjem jednu od onih mp3ca koje imaju u sebi autoran fajl .. i ubacim takav disk, onda ga izbacim i obicno moze nakon toga, fino prepozna cd ..
    nikad nisam skontao zasto se ovo desava, ali generalno u pitanju je onaj kombo lg-jev, smece od przaca .. vremenom mi je poceo unistavat cdove pa sam morao sve vise i vise smanjivat brzinu przenja .. danas stoji na drugom racunaru i ne koristim ga vise, osim samo da pogledam nesto na nekom cd-u ..