servis monitora

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by RJZ, Jan 26, 2009.

  1. RJZ

    RJZ Novi član

    Postovani, pratim ovaj forum vec dosta vremena, nisam previse smarao postovima i pitanjima jer ih nije ni bilo .. ali evo sad imam jedno pitanje :D
    eh prica je ovakva :p
    prije nekih 2 mjeseca odnio sam monitor na servis u genelec ( rijec je o lg 19" ne znam tacnu oznaku)
    odlazio sam par puta provjeravao hoce li biti sta od monitora i na kraju su mi rekli da je otisla neka napojna ploca (ili tako nesto)
    momak mi je rekao da je to naruceno pa ce oni meni javiti kad to dodje ... no od tada je proslo mjesec dana ..
    zanima me isplati li se cekati da to bude popravljeno (jer cu izgubit vid .. pc je spojen na crt tv ) i ako neko zna koliko bi otprilike kostala zamjena te napojne ploce, i gdije bi se to moglo odraditi ... i na kraju krajeva isplati li se to uopste mjenjati .. hvala unaprijed
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa zovi genelecovce za to, nismo mi predstavnistvo :D
    Uglavnom, politika u LCD monitora je da ako ne mozes ispuniti garanciju, baci ga u kantu i kupuj novi.
     
  3. RJZ

    RJZ Novi član

    mah jbg kad god zovem ili odem kazu dio je narucen ovo ono ... kontao sam mozda neko iam neki koristan savjet ... gdije se to moze odnijeti na servis jer od geneleca nista izgleda ...
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako je proslo 45 dana a u garanciji je, duzni su ti dati novi ili vratit pare
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    tako je i kod nas i nema lijevo-desno.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    kakva je sada situacija sa tim monitorom
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa valjda bi ti trebao to znati, ti tamo radis :roll:
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

    Kada bih mogao stici na sve strane mozda bi i znao, ja sam urgirao pa samo da vidim je li sve OK, je li zavrseno
     
  9. RJZ

    RJZ Novi član

    da. zavrseno je :D .... monitor uredu, sve radi :D ... ako si urgirao, a vjerovatno jesi, zaradio si sevapa :p
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ajd bas mi je drago i neka ti je sretno sa monitorom