945GCM478-L SOCKET478

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by jessus, Feb 22, 2009.

  1. jessus

    jessus Aktivista

    Jel mi neko moze reci koje sve vrste procesora podrzava ova moja maticna ploca?Trazio sam po netu ali nisam uspio pronaci tu informaciju o njoj.Hvala puno :D
     
  2. GW

    GW Moderator

  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  4. jessus

    jessus Aktivista

    Ne pise da podrzava dual core procesore (E2200 serije pa nadalje).Jel mi neko to moze potvrditi ili mi maticna ipak podrzava taj tip procesora,dual core ,core 2 duo ,quad itd?
     
  5. GW

    GW Moderator

    Podržava dual core procesore ali samo Pentium D. Dakle E2200 pa nadalje otpada.
     
  6. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

    Supported CPU
    CPU Socket Type 478
    CPU Type Pentium D / Pentium 4 HT / Celeron D
    FSB 800/533MHz
    Supported CPU Technologies Hyper-Threading Technology
     
  7. jessus

    jessus Aktivista

    Kakvi su to Pentium D procesori,jesul losiji nego ovi standardni dual core procesori ili su bolji,kakva je razlika u cijenama,kolika im je ona L2 cache memorija ???
     
  8. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

  9. jessus

    jessus Aktivista

    Ljudi,ako mi mozete reci je li ovo tacno sto sam cuo... a to je da ova moja navedena ploca 945GCM478-L SOCKET478 da na nju mogu i ove novije vrste procesora poput dual core (Serije e2200 pa nadalje,core 2 duo itd itd).On mi kaze posto mi je maticna ploca od intela,da nema nikakve veze o kojem se tipu intelovog procesora radi,da ce ga moja maticna ploca podrzavat... Jel to tacno ???
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne podrzava.