dvije napojne u kompu?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Neo Bahamut Zero, Feb 12, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jel moguce? Kako? Ima li ko kakav link sa uputstvima? I nemojte mi govoriti: "kupi novo u plusu" i sl.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    sve je moguće osim drvene peći :D

    ima par kućišta u nas koja baš podržavaju ugradnju dva napajanja, ali su cijene paprene. samo ne znam kako bi to upario... jedino bi možda bilo pametno koristit jednu, kvalitetniju naravno, za matičnu i grafu (ako traži dodatno napajanje), a drugu za ostalu periferiju.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa to sam i mislio. a postojece kuciste cu izbusiti za kablove i fiksaciju druge napojne. samo je problem kako napraviti da se obje pale, gase na isto dugme, posto je druga malo starija meni se cini AT napojna sa hard prekidacem.
     
  4. kenci

    kenci Aktivista

  5. Darkman

    Darkman Aktivista

  6. ming

    ming Veteran foruma

    Mozes samo se premostre dva pina na jednoj napojnoj (/ona bude kao slave).
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hahahahaha malo pogledaj strane forume hahahahaha i bice ti jasno da hahahahaha se moze to napraviti. ja sam samo hahahahaha pitao da mi neko objasni hahahahaha kako da to hahahahaha uradim da nesto ne sjebem hahahahaha. a cuj nisi cuo za dvije napojne u kompu hahahahaha. sto bi davao pare na hahahahaha novu napojnu kad u kuci imam hahahahaha tri kompjutera hahahahaha koja mogu iskoristiti hahahahaha.
     
  8. Spider

    Spider Aktivista

    Smirite se malo....


    zamislite da je na vama selma....haha lolcina 8)
     
  9. monK

    monK Komšija

    sto bi davao pare na hahahahaha novu napojnu kad u kuci imam hahahahaha tri kompjutera hahahahaha koja mogu iskoristiti hahahahaha.[/quote]


    svaka cast, ovo cijenim...
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Spojish zelenu i crnu zicu u kablu mislim premostish.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    haj probacu nesta. mada znam da nece ni na sta liciti i da ce biti jos glasnije. :|
     
  12. Darkman

    Darkman Aktivista

    EEee moj Iron MAid stvarno koji ce ti ku.. dvije napojne (iskreno prvi put cujem za dvije napojne u PC....) :?
    "Ipak ovo je forum gdje se moze nesta i nauciti jel da Iron a ne ismiavat se " :)
    Nas sta sam mislio (reko vidi ovog ludzaka sta ce mu dvije napojne .......kad je tako lud bolje nek prospe nesta para i kupi sebi pravo zadovoljstvo ) Sta ces kad je covjek PUKAO NA NAPOJNE ........ :smt002
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    vako. posto nemam dovoljno struje u kompu, hocu da mi druga napojna napaja diskove i opticke pogone, a postojeca ce ostati za plocu, graficku, i ventilatore. zar nisi mogao skontat da pravim to zato sto mi treba, a ne sto mije cheif ili sto hocu dodatnu buku u kompu. :?
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Uhh da vidish kad se Antec upali na 5000 obrtaja (samo kad se popune svi railovi). :shock:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ventove ostavi na napojnoj koja će gonit optiku i to... induktivni otpor i te šeme.
     
  16. strawa

    strawa Aktivista

    i javi rezultate obavezno
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako sta ne spalim :mrgreen:
     
  18. [tota]

    [tota] Aktivista

    Mislim da je nešto kao što je deloran napisao. Čitao sam to na PCEkspert forumima. Nešto žice treba namjestiti, crna žica...
    Jedini savjet
    Use google http://www.goggle.com :)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma samo da ja zavrsim sa ispitima, pa se bacam na moddanje :mrgreen: