PC do 1200 gdje uzeti?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by mgcemir, Sep 7, 2009.

  1. mgcemir

    mgcemir Novi član

    pozdrav ljudi,

    eo ako mi mozete pomoci, naime ja bi da igram starcraft 2 u najvecim detaljima mogucim pa bi trebo novi komp ali do 1200 km bez monitora. ako nije probelm da mi neko slozi jer ja veze sa vezom nemam oko kvalitete i cjene komponenti. i da mi kaze gdje to mogu sve uzeti u sarajevu. eto ako neko pomogne hvala najljepsa.

    pozdrav
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    viewtopic.php?f=13&t=7887

    Pogledaj taj Intel 1500KM, kad oduzmes monitor i periferiju, mozes dodati HD 4770 ili 4850, hard disk WD640GB. Mozda ti cak ostane za bolji CPU jer je ova konfa bila oko 1500 u aprilu :)

    Znaci otprilike ploca sa P43/P45 cipsetom + E7400/7500 + 4GB DDR2 + HD4770 + WD640GB + ostalo da bude od proizvodjaca sa linka (napojna, kuciste, optika).
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. mgcemir

    mgcemir Novi član

    ali mene zanima da li je ovo neka specificna radnja ili se generalno komponente i prosjecna cijena navode?
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A da sacekas da izadje Starcraft 2, pa da vidis sta ce on to zahtijevat, i kakva konfiguracija treba?

    Kupovat PC radi samo jedne igre nekoliko mjeseci (minimalno) prije nego sto ce ta igra izac nije bas najpametnije.

    A sto se toga tice, to su generalno komponente, "najbolje" za te pare, koje vecinom mozes nac u 2-3 firme max.
     
  5. mgcemir

    mgcemir Novi član

    imam beta kljuc, koja uskoro pocinje ..
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    U 2-3 firme max? :roll: Firma koja nema ove komponente sto sam nabrojao, ne treba ni da postoji :D