Toshiba Satellite L350-21C?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by corto, Nov 9, 2009.

  1. corto

    corto Novi član

    javila se potreba za laptopom ali ne znam bas koji da odaberem, a izletio mi je ovaj
    Toshiba Satellite L350-21C za 1000 km star mjesec dana....pa da cujem pijedloge...isplati li se i kakv je ako neko zna
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa, čuj, 1000 KM jeste ispod (ali nije znatno) onoga što se može naći kao novo, i ako je u veoma dobrom stanju to jeste dobar laptop. Ali, naravno, koje se u tvoje potrebe? To je 17" i vjerovatno nije zahvalan za često nosanje, ali je pozitivna stvar što ima više prostora na ekranu i veću tastaturu, ima T4200 Dual Core procesor koji je solidan ali ništa posebno, i više nego dovoljno RAM-a (3GB), sa standardnom grafikom (znači DVD filmovi, bez zahtjevnih 3D igara...), a disk je 320GB što je mislim dovoljno ako nećeš držati arhive DVD i HD ripova. Dobra mašina za office upotrebe i internet korištenja. Multitasking, HD reprodukcija, zahtjevnije kalkulacije - traži nešto jače.
     
  3. corto

    corto Novi član

    ma i ne treba mi laptop za igranje, a nece se puno ni nositi tako da je 17 prihvatljivo, jedino mozda se baterija malo vise trosi...a ostalo je jos 20 mjeseci garancije tako da ni to nije lose
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Taj laptop ak je potpuno ispravan i ima jos 23 mjeseca garancije je povoljan za 1000 KM, prakticno ustedis nesto preko 400 KM. Samo ev imamo ga mi, i bas je povelik i potezak pa ak mislis nosati razmisli jos jednom. Sve ostalo pozitivno.