Tastatura - gdje kupiti u Sarajevu ???

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by oxygenn, Oct 23, 2009.

  1. oxygenn

    oxygenn Novi član

    Pozdrav svima

    U potrazi sam za obicnom tasturom (s nasim slovima) ne treba da svjetluca, ne trebaju mi multimedijalne tipke jedini uslov je da ima onaj dodatni komad plastike za dlanove.
    Danas sam obilazio radnje ali izgleda da je to vec prevazidjena moda za tastature 8)

    Primjer:
    [​IMG]

    Zna li neko radnju u Sarajevu gdje bi se ovo moglo naci - unaprijed hvala
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ganjaj samo nesto od Logitecha, zaobidji Genius, Speedlink i sl.
    Imas velik izbor u Plus.ba koliko se sjecam.
     
  3. oxygenn

    oxygenn Novi član

    Ja bih nesto od Logitecha ali nema, juce sam bio u plusu mislio uzeti deluxe ili onu nekakvu internet pro kad momak izvadi iz kutije nidje dodatka za dlanove, pokazivao mi nekakvu multi vako nako ali ona je oko 100KM a to meni ianoko ne treba
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Trazi neku iz office serije, trebali bi da ima
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. extibo

    extibo Komšija

  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Da ne otvaram novu temu ... U Plus-u je akcija Logitechovih G11 tastatura. Kome treba kvalitetna i atraktivna tastatura neka se zanogeta do skenderije. Ja imam istu i nakon 2 i po godine izivljavanja radi isto onako kao i dan kad sam je kupio ;)
     
  8. adnan_sa

    adnan_sa Novi član

  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cak 5KM manje nego inace kada se placa gotovinom. Jaka akcija. :smt005
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hehe nisam ni vidio to :D Ja je platio 116KM pa mi sad ta cijena pravo mala ispade, a sa druge strane ta tastatura vrijedi tih para pa cak i petaka manje :D
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Zasto su ovako slabe ponude wireless tastatura ? Gledam genelec, imtec, ue, tehnoprom, plus.. ni jedne nisam vidio.
     
  13. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ima 3-4 u comtrade-u , logitech i microsoft. Takoder ako imas nekog da preko firme uzmes mozes naruciti iz kimtec-a
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    U comtrade šopu nisam nasao ni jednu. Ima par wirless desktopa ali to mi ne treba. Same wirless tastature nema ni kod njih. Ni logitech ni MS.
     
  15. Tyger

    Tyger Aktivista

    Sorry nisam obracao paznju...
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nevjerovatno ali.. nigdje ih nema. nesto kontam da uzmem taj desktop set pa da dam/prodam jaranu miš.

    Koliko znam tastatura bi radila sa ovim mojim prijemnikom od mx620.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobih odgovor od ligitech-a da tastatura ne bih radila sa prijemnikom od misa mx620, niti bi mx620 radio sa prijemnikom desktop seta. Eto. Da se jos neko slucajno ne zaleti i ako neko nadje wirless logitech tastaturu na prostorima BiH, neka javi.