problem sa spremanjem u .wmv format

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by amigo, Feb 23, 2010.

  1. amigo

    amigo Novi član

    Pozdrav! Neznam dali sam na pravom mjestu pa molim moderatore da premjeste temu ako nisam. Imam problem sa spremanjem klipova u wmv format. Klipovi su snimljeni sony DSC-W35 kamerom. Prije pola godine kada sam zadnji puta uređivao (spajao više manjih u jedan veći) klipove uredno sam ih mogao spremiti u wmv format, a sada to više nemogu. Tada sam to radio sa windows movie makerom i sada sam pokušavao, ali nije išlo- movie maker mi je izbacivao ovaj prozor:http://i46.tinypic.com/1zf7p83.jpg i mogao sam spremiti fajl jedino u MSWMM format.
    Dostupni su mi i izvorni fajlovi, i lokacija i imam 500 GB harda tako da sve uvjete koje trži u prozoru zadovoljavam.
    Onda sam odj..ao movie maker i instalirao cyber link power director i uspio sam spremiti klipove u sve moguće formate osim u wmv.
    Neznam dali je problem u meni, OS-u ili možda drajverima za kameru.
    Lijepo molim znalce za pomoć.
     
  2. Sniper

    Sniper Novi član

    Re: problem sa spremanjem u .wav format

    amigo, koliko sam upoznat .wav je audio format, a ti pokušaješ da video klipove konvertuješ u dati format.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: problem sa spremanjem u .wav format

    WAVE or WAV, short for Waveform Audio File Format
     
  4. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Re: problem sa spremanjem u .wav format

    .wmv?
     
  5. amigo

    amigo Novi član

    Re: problem sa spremanjem u .wav format

    Ispričavam se, .wmv
     
  6. amigo

    amigo Novi član

    Re: problem sa spremanjem u .wav format

    Molio bih i moderatora da promjeni naslov, ako je moguće.
    Neznam šta mi bi... :oops:
     
  7. Sniper

    Sniper Novi član

    Re: problem sa spremanjem u .wav format

    Pa promijeni sam :smt003