LenovoT400 ThinkPad

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by fotostudio, Feb 26, 2010.

  1. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    raja evo imam jednu jako dobru ponudu od firme jedne za laptop, pa sta vi kazete na ovo:
    Lenovo T400 Think Pad
    Intel Core2Duo 2.4
    Ram 2 GB
    Graficka 512 MB
    HDD 160 GB
    DVD combo
    14``
    Nov adapter, torba.

    Laptop je "polovan", ali izgleda kao nov i dobro je ocuvan, cijena je gotvina 650KM , na 2 rate 700KM...
    Laptop mi treba za fax-a (informacijske tehnologije) , GAMES=OUT
     
  2. Sniper

    Sniper Novi član

    Cijena je prihvatljiva. Odakle si, jel' imaju još takvih?
     
  3. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    Sniper, Gornji Vakuf, ne, nemaju nažalost, imala 2 i jedan se prodao jedan meni...
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Imam malo jaci od tvog po ostalim komponentama, samo mi je graficka integrisana. Evo za godinu, derao sam ga i previse, i jedino mi je baterija otisla (800 ciklusa), ostalo sve ok. Cak sam i vodu prolio slucajno po tastaturi, i samo je izasla ispod. Za tvoje potrebe ti ne treba bolji, i za tu cijenu je super :)
     
  5. wudu

    wudu Aktivista

    Mislim da je uredna cijena. Ja se nebi razmisljao :)
     
  6. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    aham, hvala, sutra mi stize, platio sam ga, samo me muci ovaj ekran 14.ka sta ti kazes?.. hoce li se moci raditi normalno
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    To je malo manje od "standardnih" 15 incnih, tako da ce ti na isto doci skoro. Stim, sto je ta dijagonala malo manja, i laptop je malko manji, tj vise prenosiv :)
     
  8. wudu

    wudu Aktivista

    Sinoc je bas kolega donosio slican taki laptop da mu install XP, samo njegov nema CD-roma. I pravo je ugodno raditi sa njim. Tezina ok, a i 14 monitor nije neki bad. Mozes ga uvijek nositi sa sobom :)
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ok ti je taj ekran, manji je za inch od mog, a meni je ovaj skroz taman, pa vjerujem da ce i tebi biti isto ugodno. Kolega ima X300, sa 13" ekranom, pa mi je i na njemu skroz ok raditi, javi utiske, pozz :)
     
  10. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    E hvala vam,evo korisitm ga dan dva, za sada skroz dobri utisci, nije mal ekran koliko mi se cinio na izlogu, moze se solidno raditi, radim na rezoluciji, 1280x800, zna se za sta sluzi laptop tako da i ne vidim potrebu za vecim ekranom, mada naravno vece boljee :) pozz