Konfiguracija (1800-1850km) HITNO

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Nu_RaH, Jun 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Sreto sa računarom i svakako pogledaj da se uzem neko hladjenje.. TX3 ili 212+ i LG optika.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma kakva LG optika, ganjaj NEC 7240 seriju.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cuj kakva LG optika. :D

    LG jos od GSA-4163 nije napravio losu optiku. Nijedan drugi proizvodjac nije ni blizu po tom pitanju, svi su imali lose serije.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tacno, ali buduci da je NEC 7243S najbolji writer trenutno na trzistu, koji uz to ima jednaku cijenu kao ostali, ne vidim razloga da ne uzme taj. Imaju jako dobre BR writere sto jest jest...
     
  5. efo

    efo Komšija

    nije toliko drasticna, ali nije ni mala. ukratko; idi na 5850 jer je 5830 po performansama bliza 5770tci odozgo nego 5850tci odozdo pa ne vrijedi tih 537 kmica (gdje je bliza 5850tci nego 5770)
     
  6. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    momci ovaj ram sto sam uzeo je 1600mhz a maticna podrzava 1333 max?!
    ocekujete da clockam il sta?
    I uzasna je maticna to vam moram priznati koji ce mi vrag integrisana graficka i INTEGRISANI RAM ?????
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ponasas se kao papcina moram priznat......prica je prvo bila da prijatelj uzima a sad odjenom ti...onda si u dvije teme raspravljao oko iste stvari....a sad ti nije dobra maticna koju su ti ljudi predlozili.....kad si tako pametan ne znam sto si trazio savjet....a nemas pojma kakve prednosti pruza integrisana grafa na ploci prilikom prodaje/zamjene grafe.
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    dzaba se trudis dino :(
     
  9. GW

    GW Moderator

    Nikako da naučite. Ovakvim se tipovima naplati ili ih pustiš da pogriješe. Ne vrijedi njima pomagati.
     
  10. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    ova konfiguracija i jeste za prijatelja koji mi je ko brat i zato sam i dosao ovamo misleci da vi momci ne mozete promasiti i da znate 100 put bolje od mene al nekako pocinjem da sumnjam u to jer niko od vas nije vidio da ste za malo vecu cijenu mogli preporuciti ovu maticnu:
    http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=1213
    i samo mi objasnite kako ovo nije bolja maticna?!
    mislio sam da se ne mijesam al evo usudit cu se
    i bas me interesuje kakve mi to prednosti daje integrisana graficka koju sam platio dodatno a koja haman pa nista ne moze
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Skuplja 50KM, a ionako si prelazio budzet. A mislim da ne vrijedi 50KM dati za nju vise, barem ja ne bih.
    Kakve ti prednosti daje integrisana grafa to ces skontat nekad sam.
    Integrisani ram? Mislis na Side Port Memory? Googlaj za sto to sluzi jer vidim da ti ne treba pomoc.
    I da, znamo 100 puta bolje od tebe, kad se vec tako ponasas.
     
  12. pac

    pac Komšija

    Selvine i ostali zasto se uopste zamarate, ovih tema "konfa do 500,1000,1850" ima vec i previse. Hvala bogu pa vas strucnjaka ima na ovom forumu, imate sticky ( viewtopic.php?f=13&t=7887 ) temu posaljite dogu par prijedloga i izmjena i svi zadovoljni.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Bas sam kontao da skrenem paznju na ovih par konfiguracija sto se sastavilo, od 800KM pa do 1800KM. Trebalo bi da se stavi u doticnu temu. Jest da su sve AMD ali eto, ko volim Intela..
     
  14. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Sasvim je ok ona tema od Fathera za ovakve stvari, samo je update-ovati i dodati konfiguracije za one sa manjim budžetom od 400KM pa sve do 1000KM. I kad god se neko pojavi ko ovako zajebaje, poslati ga na tu temu i to je to, a ne ovako da se bezveze svi svađaju samo...
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    S obzirom da je ova tema otisla u pogresnom pravcu, ide kljuc. Ako neko ima vremena da slozi masine za gore pomenutu temu, izvolite mi se obratiti na PM, i uraditi cemo refresh teme.
     
Thread Status:
Not open for further replies.