Zvucnici sa kucnog kina na kompjuter

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Ahmed, Sep 18, 2010.

  1. Ahmed

    Ahmed Novi član

    Imam zvucnike sa kucnog kina Vivax, e sad posto vise nemam DVD-a kontao sam zvucnike prikljuciti na komp. ,medutim problem je sto na subwooferu nema pojacala vec je ono bilo na dvd-u, E koji je najjednostavniji i jeftin nacin da ja spojim te zvucnike na komp..,Znaci ima veliki subwoofer koji se ukljuci u struju i u njega se ukljuci 5 ostalih zvucnika...
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    A koji je kabal iz tog subwoofer-a?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba ti pojacalo. Ne mozes drugacije. Ili koristi kucno kino kao pojacalo ako ima audio ulaze i ako je kućno kino ispravno. Samo.. kada sam ja spajao komp na kinu, dobijao sam veliko brujqanje tako da ga nisam nikada koristio na taj nacin. A dok kupis popjacalo, mozda jeftinija varijanta ispadne Logitesh X230.
     
  4. Ahmed

    Ahmed Novi član

    Ima li neko konkretno da mi navede koje pojacaloi gdje kupiti, a mozda i polovno kupimm da makar iskoristim ove zvucnike. ne treba meni nista posebno ono nesto standardno...
     
  5. flatron

    flatron Novi član

    Ako ti se wefoor ukljucuje u struju znaci da je pojacalo u njemu a ne u playeru i ima mogucnost spajanja na racunar...Ako mozes postavit sliku tog woofera od pozadi pa cemo dalje vidjeti...