Microsoft AutoRoute 2002

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by rimA, Dec 29, 2010.

  1. rimA

    rimA Novi član

    Pozdrava mala i velika raja :D

    Znači kao što vidite u naslovu potreban mi je Microsoft AutoRoute 2002, imam sve nove verzije, testirao ih ali mi ne odgovaraju jer su skroz slabo urađene mape BiH. Microsoft AutoRoute 2002 imam na IBM laptopu starom, instaliran i radi sve bez problema ali hoću da ga instaliram na računar koji svakodnevno koristim.
    Pokušavao sam i kopirati instalaciju iz Program Files-a sa tog laptopa ali ne odgovara jer su 2 različita windowsa u pitanju. Ako neko ima rješenje da kopiram i to bi mi super dobro došlo. :mrgreen:

    A još bolje bi mi došlo kad bi neko od vas ima instalaciju, znam da je to rijetkost, ali nikad se nezna :D
    Tražio sam ga dugo po pretraživačima ali uzalud :cry:

    Eto ako neko ima rješenje da ga kopiram sa starog laptopa gdje ga već imam instaliranog bilo bi super. :smt006
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pa tesko da postoji nacin da kopiras, jer nije sve snimljeno u folder Program files kao sto ti mislis :) Jedino da nagooglas setup, ali ne znam da li govorimo o legalnom software-u :)
     
  3. rimA

    rimA Novi član

    Kopirao sam ja i registry sa tog laptopa 1001 način probao ali uzalud :?
    Ma brate platio bi ga eto toliko mi treba, ali nema ga ni kupiti :eek:
     
  4. kAcA

    kAcA Aktivista

    Imam ja 2001. Moze li ti ona pomoci?
     
  5. rimA

    rimA Novi član

    Kako stoji ta verzija sa BiH mapama?
    Jeli je imaš na CD-u ili imaš link za download, puno bi mi pomoga, i odužio bi ti se ako bi mi odgovarala. :smt006
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Obratite paznju na pravila.
     
  7. kAcA

    kAcA Aktivista

    Poslao sam ti PM
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Hvala sto si nas obavijestio :D Iskoci mu pop-up window, na vrhu stranice ima obavijest da ima PM u velikom okviru, dobije mail i gore u meniju pise 1 new message. Mislim da od to cetvero ne moze promasit PM ;)
     
  9. kAcA

    kAcA Aktivista

    Da i ja obavijestim da od rimA ni traga ni glasa :D
    Uploadovao sam mu kompletan program na Rapidshare. Sam je spomenuo neku nagradu u vidu kredita ali od tad nista.
    Nije da mi je bas toliko stalo i zapelo ali eto, red je da javim i prozovem kad su ovakve stvari u pitanju. Lako se obraz gubi :D