Zamjena baterija za UPS APC 700

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Tir Anasazi, Jul 6, 2011.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Zna li ko gdje se u Sarajevu moze kupiti zamjenski aku catridge za model APC 700. U taj model idu dvije blok baterije po 12V (7Ah).

    Ima jedna ekipa u Tuzli koja mi je prije tri godine za 100 KM (malo poskupo) izvrsila zamjenu obje baterije i ciscenje uredjaja, ali sam sam morao organizovati transport uredjaja u oba pravca.

    Posto mi se to ne da opet po Tuzli ganjati, ima li kakva opcija u Sarajevu gdje se mogu kupiti ove baterije? Radi se o sljedecem RBC#5 modelu:

    http://www.apc.com/products/resource/include/techspec_index.cfm?base_sku=RBC5
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Nemas ja mislim nigdje oficijelnog apc-ovog zastupnika.U Tuzi imas "sicon sas" i oni imaju tih zamjenskih baterija.Pozz
     
  3. otto von grunt

    otto von grunt Novi član

    malo sa kasnjenjem ali :

    nemoj se zamarati sa apc orig. dijelovima. uzmi regularne baterije u obi-u te velicine i karakteristika. netrabas nikakvo ciscenje...
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Evo nadjoh u komsiluku (RS Electronic na Dobrinji) baterije svih vrsta, izmedju ostalog i ove od 7,2Ah (12V) sto meni trebaju. Ljudi imaju bruku materijala za elektriku i elektroniku.