1. rista94pfc

    rista94pfc Novi član

    Dali neko zna da mi kaze sta bi bilo pozeljno iskljuciti a sta ukljuciti na operativnom sistemu win 7 da bi racunar bio brzi...i da bi igre na njemu isle brze???Neka podesavanja?bilo sta.... ;)
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da li si mijenjao graficku,presao sa ATI na nVidiju?

    Ako jesi da li si prije instalacije novih drivera ocistio sistem od starih sa Driver Sweeper programom u safe modu?
     
  3. rista94pfc

    rista94pfc Novi član

    pa ja vec imam nvidia ge force gt 430 graficku ali kad smo kod nje vec ja mislim da me ona nesto zeza posto mi je fps kod kauntera uzasan a i ostale igrice seckaju i baguju vec sam pokrenuo temu oko toga pa ako bi mogao da mi pomognes bio bi ti zahvalan
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da ali koja je bila karta prije te GT 430,i da li je bila na toj instalaciji Windosa koju sad koristis (tj da li si uradio novu instalaciju Win 7 kada si stavio tu GT 430)?
     
  5. rista94pfc

    rista94pfc Novi član

    Pa radio sam ja sistem 2-3 puta posle toga kad sam promenio graficku
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Onda stvarno neznam sta bi moglo biti,naravno osim slabog procesora i mozda nedostatka RAM-a pa sistem ide na HDD u igrama sto uzrokuje lag..
     
  7. rista94pfc

    rista94pfc Novi član

    Maticna ploca Msi G31TM-P21
    Ram 2 gb ddr2
    CPU Intel Pentium 4 3.00
    Grafika Nvidia Gforce gt 430
    Napajanje msi 400w ja mislim

    Da nije mozda procesor slab pa ne moze da istera ovu graficku posto mi je fps na kaunteru bio extra sa starom radeon x700 grafickom???
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pentium jeste slab ali u teoriji CS bi trebao da bar ide jednako dobro kao i na ATI x700 ili bolje..

    Neki clanovi foruma kazu da su imali lose performanse sa Fermi grafickim karticama i starijim hardverom..