PiP: Notebook Fujitsu-Siemens Amilo Xa 2528

Discussion in 'Računari i komponente' started by Quark, Nov 16, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Quark

    Quark Novi član

    Notebook je u kvaru, kazu da je pokvarena graficka kartica. On upali i prikaze logo windowsa pri dizanju sistema i onda odjednom se zacrni slika ( laptop i dalje radi). Molio bi sve koji su upuceni da dadnu procjenu vrijednosti laptopa u ovakvom stanju i ako znaju da li ima neka radnja koja otkupljuje pokvarene laptope na podruciju Tuzle i okoline.

    Specifikacije;
    Procesor: AMD Turion 64 X2 TL-60
    Graficka karta: NVIDIA GeForce 8600M GS
    Display: 17.1 inch, 16:10, 1440x900 pixels, glossy: yes
    2GB RAM-a
    HDD 250GB x2
    Baterija je originalna i u jako dobrom stanju, a i laptop je ocuvan i nije nigdje izgreban niti ostecen. To su eto neke osnovne specifikacije. Prodaja iskljucivo u kompletu jer ne znam ja otvarat i rastavljat laptop ;) Hvala.
     
  2. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    ekran 150-200
    ram 30
    250gb disk po trenutnim cijemama polovan oko 90x2

    ja sam imao isti problem sa fscom nesto je bilo sa grafickom tada. serijska greska, moglo se ispraviti bios upgradeom ali nisam pratio nazalost...
     
  3. Quark

    Quark Novi član

    Hvala na procjeni, sacekacu jos neko da se javi pa da mozemo uokvirit neku cijenu.
     
  4. nerminn

    nerminn Novi član

    Pozdrav. Poslao sam ti PP.
     
  5. Quark

    Quark Novi član

    Odgovorio sam ti. odustajem od prodaje laptop je proradio :smt003 , malo sam ga ocistio i pastu promijenio, i evo vec 5-6 dana radi ko singerica bez greske, tako da zasad odustajem od prodaje. Moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.