Potrebna mi je AM2, ili AM2+ ploca

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Love AMD, Feb 22, 2012.

  1. Love AMD

    Love AMD Novi član

    U naslovu sam vec napisao, crkla mi je maticna, pa trazim tu istu, nasao sam neku u http://www.ue.ba/, i to je mikro atx...
    Imali neko kakav link savjet gdje bih mogao naci plocu, prednost imaju fuul atx....moze i polovna..
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    tesko da ces naci. ja sam se jos prije 2 mjeseca sav polomio i na kraju ipak nasao samu tu u uniexpertu.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

  4. nVidia

    nVidia Aktivista

    50 KM.
     
  5. baiketh

    baiketh Novi član

    Teško ćeš bilo gdje išta naći osim ove Asrock ploče koja ima i u UniExpertu

    Matična ploča ASRock N68C-S UCC
    cijena, 93,80 KM i 2 godine garancije
     
  6. Love AMD

    Love AMD Novi član

    Uspio sam nesto "skalabudzit, otisla 3 kondenzatora pa sam to zamijenio, sad radi, ok je, mada iz iskustva drugih mislim da to nece biti duga vijeka....

    mislim ipak da sam zaiteresovan za tu tvoju asusicu, koliko je koristena, kakvo je stanje ili sta vec,cijena..itd...
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

    ako si mislio na moju koristena je nekih godinu-dvije, zamijenio je kad mi je prije nekoliko mjeseci crkla graficka pa sam usput presao na am3 platformu i od tada stoji na mjestu (trebalo bi da je sve uredu s njom, morat cu je testirati ovo dan-dva), jos uvijek je procesor i hladnjak montiran na nju a cijena bi et bila 40-50 KM kako je neko vec napisao :)