Xperia Ray - bricked

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by jameyjasta93, Apr 6, 2012.

  1. jameyjasta93

    jameyjasta93 Novi član

    Pozdrav...
    prije par mjeseci sam kupio Xperiu Ray u posti... prije toga sam imao x10 mini, na kojoj sam naucio flash, custom rom i tako te zezancije...
    Ray mi je radila savrseno, dok nisam update na .61 firmware, tad je pocelo malo zezat radi nekih customizacija koje sam radio i root nije mogao... pa sam se vratio na .42... medjutim morao sam unlockat bootloader i time sam izgubio garanciju...
    eh sad problem je nastao kad sam flasho telefon opet(.42 firmware) i instalirao applikacije sa xperie S (phone, messages, home, calendar, alarm i slicno) nisam rootao nisam nista i kod jarana na Wi-Fi izbaci mi update .61, ajd reko installirat cu ga svakako cekam ICS... downloadowalo update, telefon se ugasio i nije se vise upalio :D u pocetku nije davao nikakve znakove zivota... sad kad pritisnem da se pali treperi crvena dioda... kad ga skopcam na racunar izbacuje kao nepoznat driver, i onda samo prodje ali u flash mode, preko SEUS sam uradio factory reset i update proslo bez problema ali opet se pali samo crvena lampica... da li je iko imao slicnih problema? i postoji li mogucnost da se rjesi? vjerovatno nece htjeti popravit u posti jer sam unlock bootloader...

    nadam se da nisam ofulao temu... frka mi je :D 3 dana mi ne radi telefon k'o bez glave sam...
     
  2. black

    black Komšija

  3. jameyjasta93

    jameyjasta93 Novi član

    radio sam... ne pomaze, ali evo javio mi je wragg da napunim bateriju po mogucnosti u drugom telefonu pa da onda probam... valjda cu uspjeti...