Motorola GLEAM+

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ibisevic19, Jun 26, 2012.

  1. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    Danas u bht uzeh telefon motorola gleam+. prilikom ubacivanja kartice i ukucavanja pina izbaca mi neki NP kôd. pokušavao sam naći soluciju preko google-a, ali neuspješno. ako je neko imao sličnih problema, zamolio bih za rješenje.

    Hvala.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kupio si telefon u bht, a hoces da koristis eronet ili mtel karticu pretpostavljam? Nece ici.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupis na ebay-u unlock kod, i eto rjesenja. Druga opcija je da kupis i koristis BHT sim karticu.
     
  4. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    to zapravo i jeste problem, jer sam pokušavao sa 3-4 bht kartice i opet isti problem :/
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Onda nosi nazad na salter gdje si kupio.
     
  6. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    morat ću, u svakom slučaju hvala :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Oni onda prodaju pogresno kodirane telefone.
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    A crnjak je da ako dobijes neispravan uredjaj, moras da odes na salter na npr. Malti, uzmes potvrdu i onda sam odneses uredjaj u servis.
    Onda sacekas da testiraju uredjaj i daju ti potvrdu o neispravnosti istog.
    Tek nakon toga opet odes na mjesto gdje si ga prvobitno uzeo te sa tom potvrdom iz servisa trazis zamjenski uredjaj.

    Naravno servis radi samo do 17h tako da su velike sanse da ces tek dan kasnije moci da uzmes potvrdu i da ides po novi uredjaj.


    Zalosno.
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nemoj me zajebavat.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bosna (TM). Svaki vid reklamacije i ostvarivanja garancije je ovdje zalostan.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako koja firma. Ja sam sa genelecom imo pravo dobra iskustva sto se tice reklamacije, cak bolje nego u inostranstvu :), jednom su mi cak vratili novac jer je graficka bila preglasna :). Doduse to nisu morali ali mi tip izasao u susret, al nekad zna ispast bolje nego u inostranstvu.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma


    To je sve lično iskustvo ;) Kod mene nije bilo tako sa Genelecom, baš naprotiv, dok eto sa BHTom nisam imao problema.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Drzite se tema, ako se ima jos sta reci.