Konfiguracija do 700KM

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by AdinSA, Sep 27, 2012.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

  2. AdinSA

    AdinSA Novi član

    Hvala vam svima, to je to. Ova integrisana grafička HD3000 je i više nego dovoljna.
     
  3. AdinSA

    AdinSA Novi član

  4. AdinSA

    AdinSA Novi član

  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nijedno s napajanjem. Kupi posebno kućište posebno napajanje.
     
  6. AdinSA

    AdinSA Novi član

    koje napajanje iz ove ponude? ne razumijem se u to nikako
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Moraš li tamo kupiti napajanje? Ti možeš napajanje i ovdje kupiti i onda ubaciti u PC :)
     
  8. AdinSA

    AdinSA Novi član

  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko sam upratio, ne budžet verzije CM napojnih su loše, ako griješim neka me neko ispravi. Za Seasonic ne znam. Imaj u vidu da ti nećeš dobiti po toj cijenu, jer će ovaj što ti prodaje uzeti sebi para, neće radit za zrak :) Dakle, ta od 80 će te izać minimalno 100 KM. Za matične ne bih znao.
     
  10. AdinSA

    AdinSA Novi član

    pa kakvi su onda ostali ako je on tako "povoljan".

    Kako inače on to nabavlja tamo u Beogradu, sa ili bez PDV-a? pošto su cijene na ovoj stranici sa PDV-om. Zna li neko? Nije mi baš nešto komunikativan...
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nabavi sa PDVom, nabaci svoju maržu i prodaje. Ostali su kao i on, samo malo gori :D I pet izađe dosta jeftinije nego da kod nas kupuješ ;)
     
  12. nVidia

    nVidia Aktivista

    Ne znam kako je sa novim intelovim dvojezgrenim procesorima ali na win7 sa E7400 igranje nije bilo nimalo bilo udobno dok nisam uzeo athlon 640 i mogu ti reći da za 500 KM forzina konfiguracija ubija. Čak je i rad sa E7400 na win7 bio neudoban (u obje konfe sam imao 2 GB rama i to mi je sasvim dovoljno, čak i danas igram bez problema sa 2 GB rama)
    Umjesto 5670 koja je kod forze imam 6750 i mogu ti reći da sam prezadovoljan.
    Dobar broj igara iz 2010-2011 ide na high detaljima (20" monitor, rezolucija 1280x800) sa FPS-om 40+ (GTA 4, Borderlands 2, Rage, NFS shift 2, Run, HotPursuit 2010, driver san francisco, deus x human revolutin, crysis 2...).
    I sam vidiš da sa HD 3000 za igranje ide rezolucija 800x600 koje su za 15" monitora, tako da bi na većoj rezoluciji kašljala sigurno.
     
  13. AdinSA

    AdinSA Novi član

    Gledam nešto po ovim online radnjama, baš nijedna nema i3 21xx procesor sa HD3000 grafikom, konkretno što ste vi ovdje spomenuli i3 2105 i 2125, mislim u čemu je fazon? nebi išla prodaja grafičkih ili?
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ima kupiti u radnjama i to nema veze sa prodajom diskretnih kartica.

    Imtec :
    Intel Core i3-2125 3.3GHz LGA1155 BOX = 326,98
    Intel Core i3-3225 3.3GHz LGA1155 BOX = 356,00
    a pitaj i dalje ...
     
  15. AdinSA

    AdinSA Novi član