Preporuka coolera za gtx 280

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Ludimedi, Oct 23, 2012.

  1. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Stavio sam pod oglasi da kupujem, al ovdje je veca mogucnost za brz odg. :D. Treba mi preporuka za cooler za 280gtx.
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ako ti stock cooler radi kako treba onda nema svrhe kupovati drugi jer je isplativost tog poduhvata upitna... Promjeni pastu, ocisti hladnjak fino i eto nizih temperatura. Ako ti je vec pokvaren cooler na grafickoj onda opravdavam kupovinu drugog aftermarket coolera.
    Sorry za mali offtopic, ne znam koliko ce ti se isplatiti davati 60+ KM za ozbiljniji cooler za poprilicno zastarjelu karticu...?
     
  3. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    ma nemam nikako cooler na grafickoj, a ne mogu da nadjem odgovarajuci za nju, pa zato pitam za neku alternativu.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako ti je ebay opcija, ganjaj za sitnu lovu nesto od Accelero serije. Ako ide Accelero S1 na nju (progooglaj) to bi bilo najbolje rjesnje.a prelistaj i pik, mozda naletis na nesta kod nas.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  5. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Trazio sam ali nista kod nas nisam nasao, tako da sam se morao snaci. Imao sam hladnjak od evga 8800 gts 512 pa sam ga malo sredio i sad sluzi dobro. Idle je oko 40 C dok full load jos nisam radio, igrao sam pes-a 2012 nekih 15 min i temp je bila 55 C sto po meni nije lose. Ako nekog zanimaju slike mogu postaviti.