Servis za sastavljanje računara

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Hellscream, Aug 24, 2013.

  1. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Dakle, ima li neki kolega forumaš koji radi u servisu (u Sarajevu), da je voljan testirati ispravnost i ugraditi nove komponente u računar, nekad krajem iduce sedmice (četvrtak, petak, subota), i da je sposoban/voljan uraditi to u cugu za jedan dan (zbog obaveza vezanih za racunar ne ostavlja mi se isti dan/dva/tri u servisu)?
    Ako ima neko, nek se javi na PP. Hvala! :D

    Edit: Podrazumjeva se da plaćam, da ne bude da tražim džabaluke :D :smt005 :smt005
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vala ja bi ti i dzabe uradio ali sam iz Tuzle :) ako ti se niko nejavi odes u jedan od IT shopova i oni ti to sastave.
     
  3. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Ma znam, imam UniExpert servis 10 minuta od kuce... al oni tradicionalno po dva tri dana razvuku sve to... a imam ispite od subote, pa mi racunar treba :D
    Elem, ako ima neko da se bavi time, dobro i jest, ako nema, morat cu se strpit sa nekim IT shopom :D
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Sta ti se desava sa racunarom , mozda ti mozemo i ovako pomoci ?
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Pa pise u prvom postu, sastavlja covjek novi racunar.
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Koliko ja vidim , ne trazi novi racunar :)

     
  7. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Mislio sam da sam bio jasan :D Imam komponente, treba ih ugraditi u postojeci racunar i usput testirati ispravnost istih :D
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Ponesi to u BBi Centar GameShop Target na -1 spratu...
     
  9. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Juka, imas PP :D