Hearthstone: Heroes of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by MakaveliTheDon, Sep 2, 2013.

  1. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Upratio sam ovo kad su predstavili, moglo bi biti zanimljivo, ali mi se nije dala otvarati tema :D
     
  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Vec poznati gamer Athene, koji je bio na belgijskom Big Brotheru se proslavio sa svojim gamerskim clipovima na youtube, pocevsi od WoW-a, Diabla, Lola, a sad Hearthstone-a, ako je neko zainteresovan, ima svoj kanal: http://www.twitch.tv/athenelive na kojem on igra, tu sam vidio neke njegove poteze i o cemu se igra opcenito radi s obzirom da je beta. Takodjer je poznat po svojim dobrotvornim akcijama skupljana novca za gladnu djecu u Africi. Youtube kanal : http://www.youtube.com/user/AtheneWins
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Takodjer je poznat kao potpuni idiot :)

    Je l' se mora cekati na key?
     
  5. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Blizzardov odgovor:

    Mada nema odredjeni datum izlaska, kazu da igra izlazi uskoro, a keyevi ce biti poslati u valovima kako oni kazu.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zahvaljujem :) Gledao sam malo streamove zadnjih dana, ne cini se lose, samo da ne isfura kao Scrolls.
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Beta je za sada samo US...

    Svidja mi se igra, nije losha, i moze se skontati dobrih strategija. Interesatno sto za arenu moras graditi deck od random karata.
    Kao vrlo mlad(prije 20ak godina, jebo te zivot) sam igrao Magic the gathering, na poprilicno visokom nivou u Skandinaviji, ali prodje i ta faza. Na kraju sam sve rare i epic karte unovcio za poprilicno veliku lovu.

    Nadam se da ce hearthstone biti besplatan, ili neka simbolicna cijena, s obzirom da ce biti mikro tranzakcije o obliku paketa karata i pristupa areni.
     
  8. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Ukoliko neko dobije key, a ne igra mu se, unaprijed sam zahvalan ukoliko ga pokloni meni :)
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Legla beta :D 1. runda arene, frajer na 12 zivota, ja bacim gurubashi beserker, on baci mad bombera i 3x pogodi beserkera, bude frajer 14/2, game over :D
     
  10. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Cuo sam da je igra stvarno dobro uradjena te zabavna. Jedva cekam da izadje da je zaigram. Da slucajno nema neko key?
     
  11. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Da se javim, stigao key, ko nije pogledao mail nek provjeri ;)
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni stigao juce. Zarazna igra skroz :)
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dosho i na ipad :D Odlicno
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Igra li ko ovo? :)
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Igram ja na ipadu s vremena na vrijeme, ne igram aktivno doduse.
    Obicno kad uspavljujem bebu :)

    Vidim ako udjes sada dok je release GVG dobijes 3 paketa karata :)